قیمت گاز مایع غیریارانه‌ای ۱۰ درصد بیشتر از نرخ یارانه‌ای تعیین شد

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد: قیمت گاز مایع غیریارانه‌ای ۱۰ درصد بیشتر از قیمت گاز مایع یارانه‌ای تعیین شد.


خودکفایی صنعت پتروشیمی با توان متخصصان داخلی/ راویان پیشرفت درباره پیشرفت‌های صنعت نفت روشنگری و امید آفرینی کنند

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به این که امروز با توان متخصصان داخلی در همه بخش‌های صنعت پتروشیمی خودکفا شده‌ایم، گفت: لازم است راویان پیشرفت در این باره تحقیق و جست‌وجو کنند و درباره …


وزیع بنزین سوپر در برخی جایگاه‌ها/ آلودگی هوا ارتباطی با بنزین ندارد

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: آلودگی هوا هیچ ارتباطی با بنزین ندارد و مربوط به میزان مصرف می‌شود.


مصارف خانگی بدون محدودیت گاز مایع یارانه‌ای می‌گیرند

با ثبت نام در سامانه سدف، گاز مایع دریافت کنند و برای مصارف دیگر با نرخ فوب خلیج فارس به متقاضیان تحویل می‌شود و با توجه به مازاد تولید، هیچ مشکلی در توزیع این محصول نیست.


آمریکا عامل ایجاد نگرانی از امنیت عرضه نفت در دنیاست

وزیر نفت گفت: اگر آمریکا درباره وضع بازار و امنیت عرضه نفت و انرژی نگران است، این نگرانی نتیجه اقدام‌ها و سیاست‌های آمریکا برای تحریم‌ ظالمانه برخی تولیدکنندگان نفت است.


توافق اوپک پلاس برای کاهش بیشتر تولید نفت

تولیدکنندگان نفت ائتلاف اوپک پلاس در روز پنجشنبه توافق کردند ۹۰۰ هزار بشکه دیگر از تولید خود را کاهش دهند که پایین‌تر از حد انتظار بازار بود.


ارزش 8 میلیارد دلاری تأمین تجهیزات و کالاهای مورد نیاز طرح های پتروشیمی از طریق شرکت های داخلی

معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: در دو سال گذشته حدود 8 میلیارد دلار تجهیزات و کالاهای مورد نیاز طرح‌های پتروشیمی از طریق شرکت های داخلی تأمین شده است که بخشی از آن ساخت بار …


مذاکرات اوپک‌پلاس برای تشدید کاهش تولید نفت

اوپک پلاس با وجود این که برگزاری دیدار وزیران این گروه به دلیل اختلاف نظر درباره سهمیه تولید میان بعضی از تولیدکنندگان، به پنجشنبه هفته جاری موکل شد، به دنبال تعمیق کاهش تولید است.


کاهش ۵۲ درصدی تزریق گاز مایع به خط لوله در ۲ سال اخیر

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی گاز گفت: در دو سال اخیر موفق شدیم تزریق گاز مایع به خط لوله گاز را ۵۲درصد کاهش دهیم.


رکورد ۱۰ ساله ذخیره سازی گاز شکسته شد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، از شکستن رکورد ۱۰ ساله ذخیره سازی گاز در ۸ ماهه ابتدایی امسال خبر داد و گفت: حدود ۳ میلیارد مترمکعب گاز ذخیره شده در مخازن گازی، زمستان امسال وارد مدار خواهد شد.