اخبار داغ

امیر ایرانی:

اقتدار جمهوری اسلامی در جهان به اثبات رسیده است

اقتدار جمهوری اسلامی در جهان به اثبات رسیده است
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: ارتقاء توان دفاعی باعث اقتدار جمهوری اسلامی و امروز این اقتدار در جهان به اثبات رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر دریادار شهرام ایرانی عصر شنبه ضمن حضور در آیین جمع خوانی قرآن کریم در جمع ناویان و فرماندهان مرکز آماد و پشتیبانی نیروی دریایی ارتش مستقر در سیرجان اظهار کرد: ما پیرو راه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و گوش به فرمان رهبری و فرماندهی کل قوا هستیم و در این مسیر، قرآن مشعل هدایت ما در دنیا و آخرت است، بنابراین هرچه با قرآن انس داشته باشیم، بهتر می‌توانیم با تهدیدات دشمنان مقابله کنیم.

وی با بیان اینکه در ماه رمضان جلسات قرآن در همه مناطق نیروی دریایی و حتی در زمان ماموریت در آبهای بین المللی برگزار می شود، یادآور شد: با تمسک به قرآن و پیروی از اهل‌بیت(ع) و با حرکت در خط ولایت، قادر خواهیم بود که در مقابله با تهدیدات دشمنان علیه کشور ایستادگی کنیم و روزبه روز شاهد بالندگی و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم .

امیر دریادار ایرانی گفت: حتی شناورها و ناوگروه‌ها هنگام حضور در آب های آزاد جلسات قرآن کریم را برگزار می کنند و با فرهنگ قرآنی مانوس هستند و این فرهنگ یعنی هیچ تهدیدی ما را از مسیر و مأموریتی که داریم بازنداشته و موجب پیشرفت ما شده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه