اخبار داغ

اسکواش جایزه بزرگ یزد| نفرات راه یافته به یک‌چهارم معرفی شدند

اسکواش جایزه بزرگ یزد| نفرات راه یافته به یک‌چهارم معرفی شدند
نفرات راه یافته به مرحله یک‌چهارم‌ نهایی مسابقات اسکواش جایزه بزرگ یزد در دو بخش مردان و زنان مشخص شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رقابت‌های آزاد (جایزه بزرگ) اسکواش از امروز به میزبانی یزد و در دو بخش مردان و زنان برگزار شد.

در بخش زنان، نازگل رمضانی ۳ بر صفر رویا زالی را شکست داد و نرگس سلطانی مقابل پرنیان نجفی و فاطمه فلاحتی در مصاف با دیانا مقری با نتیجه مشابه ۳ بر صفر به پیروزی رسیدند.

فرشته اقتداری برابر ناهید رضوی، نازنین تقی نژاد در مقابل زینب ضیایی، نجمه بوشهری زاده در مصاف با آیلین بابایی و پارمین نکوپایان برابر سهیلا حیدرزاده با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسیدند.

فردا در ادامه مسابقات در دور سوم نرگس سلطانی به مصاف نازگل رمضان‌زاده می‌رود، فاطمه فلاحتی و فرشته اقتداری با یکدیگر رقابت خواهند کرد، نازنین تقی‌نژاد برابر ایلی نیری به میدان می‌رود و پارمین نکوپایان و نجمه بوشهری زاده نیز با یکدیگر رقابت خواهند داشت.

در بخش مردان و در مرحله یک هشتم، علیرضا شاملی از سد مجتبی کفیلی گذشت، آرین اعتمادی توانست محمد چنگانیان را شکست دهد. سهیل شاملی مقابل امیرحسین روحی به پیروزی رسید، نیما شمیسا مقابل محمدرضا ضیا کاشانی و پویا شفیعی برابر نوید ملک ثابت شکست خوردند. کوشا مصلحی برابر عرفان مهدی‌پور، سمیع الله قاصدآبادی برابر محمدصالح آقاخانی و سپهر اعتمادپور برابر بهرام قاصدآبادی به پیروزی رسیدند.

فردا در ادامه بازی‌ها، علیرضا شاملی و آرین اعتمادی، سهیل شاملی و محمدرضا ضیاکاشانی، نوید ملک ثابت و کوشا مصلحی و سمیع الله قاصدآبادی و سپهر اعتمادی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه