اخبار داغ

قادری مطرح کرد؛

تلاش برای افزایش مشارکت سالمندان در مسائل اجتماعی

تلاش برای افزایش مشارکت سالمندان در مسائل اجتماعی
رئیس سازمان بهزیستی گفت: سند سالمندی در حال پیگیری است و همکاران ما در سازمان بهزیستی تلاش می‌کنند افزایش مشارکت سالمندان را در مسائل اجتماعی داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ علی محمد قادری در آئین بزرگداشت روز سالمند که با حضور بازنشستگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد گفت: سند سالمندی در حال پیگیری است و همکاران ما در سازمان بهزیستی تلاش می‌کنند افزایش مشارکت سالمندان را در مسائل اجتماعی داشته باشند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: جامعه بزرگ بازنشستگی در ایران دارای جایگاه مهمی است و این جامعه ذخایر نخبگانی و فرزانگی ما هستند.

وی افزود: با کمک جامعه بازنشستگی می‌توان خط مشی و نقشه راه را به نسل جوان منتقل کرد.

قادری گفت: با استقرار دولت مردمی و تأکیدات رئیس جمهور کرامت بخشی به قشر بازنشسته و سالمند در اولویت قرار گرفته است.

وی ادامه داد: سند سالمندی در حال پیگیری است و همکاران ما در سازمان بهزیستی تلاش می‌کنند افزایش مشارکت سالمندان را در مسائل اجتماعی داشته باشند.

قادری در پایان گفت: بیش از ۷۰ بنیاد فرزانگی دارای مجوز از سوی بهزیستی ابلاغ شده است و سازمان بهزیستی از بازنشستگان و همچنین بازنشستگان وزارت فرهنگ به این جامعه بپیوندند.

این آئین با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان بهزیستی کشور، مشاور اجتماعی وزیر فرهنگ و جمعی از بازنشستگان این وزارتخانه برگزار شد.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه