اخبار داغ

صحبتهای سرمربی استقلال پیش از دیدار با فولاد؛

نکونام: اتفاقات رخ داده را پیش بینی می کردم/ من بازی می کردم، مارتینس مربی بود

نکونام: اتفاقات رخ داده را پیش بینی می کردم/ من بازی می کردم، مارتینس مربی بود
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بعد از بازی فولاد و پرسپولیس پیش‌بینی می‌کردم چه اتفاقاتی می‌افتد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از باشگاه استقلال، جواد نکونام سرمربی استقلال در نشست خبری قبل از بازی با فولاد در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: خیلی خوشحالم افرادی که چهار سال کنارشان بودم و برد و باخت‌ را باهم تجربه کردیم را، دوباره می‌بینم. باخت‌های کمی را در ورزشگاه خانگی اهواز داشتیم و روزهای خوب‌مان خیلی زیاد بود. خوشحالم از اینکه در اهواز هستم، جایی که هواداران‌مان، تیم و باشگاه فولاد که چند سال خدمت‌شان بودم، هستند. وقتی داشتم بازی‌های فولاد را نگاه می‌کردم، دلم تنگ شد. دوست داشتم از آن روزها و هواداران خوب‌مان یاد کنم، هوادارانی که بدون حضور آن‌ها هیچ موفقیتی کسب نمی‌شد. از روز اول تا روزی که جام گرفتیم و موفق شدیم، کنارمان بودند.

وی در مورد شناختش از فولاد تصریح کرد: شناخت کافی از تیم فولاد داریم و با توجه به وقفه لیگ که متاسفانه برخلاف میلی باطنی ما اتفاق می‌افتد، زمان این را داشتیم آنالیز خوبی داشته باشیم و تمرینات خوبی را هم پشت سرگذاشتیم. من با بازیکنانی که اینجا هستند، کار کردم و شناخت خوبی از فولاد دارم و امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم و بتوانیم دست پر از زمین خارج شویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص وضعیت فولاد پس از جدایی او گفت: درباره شرایط فعلی فولاد بعد از خودم صحبتی نمی‌کنم چون حرفه‌ای نیست. مسئولان و سرمربی این تیم قطعا بهترین تصمیم را برای باشگاه می‌گیرند. بعد از اینکه تیم در لیگ سوم و سال بعد قهرمان جام حذفی شدیم، من را از فولاد کنار گذاشتند و دوباره برگشتم و دوباره توانستیم هم به آسیا برویم و هم سوپرکاپ را به دست آوریم. درباره اتفاقاتی که رخ داد خیلی مختصر و کوتاه می‌گویم، آن روزی که در اهواز با پرسپولیس بازی داشتیم، پیش بینی می‌کردم که در آینده برای تیم چه اتفاقی می‌افتد.

نکونام خاطرنشان کرد: هواداران همه جا برای ما سنگ تمام می‌گذارند و از آنها ممنون هستیم. می‌دانستیم که در خوزستان شاید از همه جا استقبال  بیشتر باشد. این وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند و همه ما باید با کار و تمرکز بیشتر این محبت‌شان را در زمین جبران کنیم.

وی در رابطه با حضور سرمربی اسپانیایی روی نیمکت فولاد گفت: من به مارتینس سرمربی فولاد برای حضور در فوتبال ایران خیرمقدم می‌گویم. وقتی من فوتبال بازی می‌کردم، ایشان سرمربی بودند و خوشحالم که مربی لالیگایی در فوتبال ما هستند. فوتبال ایران و اسپانیا فرق می‌کند، خصلت بازیکنان، لیگ ایران  و شرایطی که اینجاست، کاملا فرق می‌کند. امیدوارم فردا بازیکنان ما با تمرکز کامل وارد زمین شوند و بتوانیم نهایت استفاده را ببریم و دست پر از زمین خارج شویم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه