اخبار داغ

خزعلی در گفتگو با دانا:

امام خمینی (س) زمینه بروز توانمندی را برای همه زنان فراهم کرد

امام خمینی (س) زمینه بروز توانمندی را برای همه زنان فراهم کرد
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه امام خمینی (س) زمینه بروز توانمندی را برای همه زنان فراهم کرد، گفت: بسیاری از بانوان که زمینه رشد و فعالیت تا قبل از انقلاب برایشان فراهم نبود، خود را مدیون امام رحمت‌الله علیه می‌دانند.

انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع‌رسانی راه‌دانا با تاکید بر اینکه امام خمینی (س) زمینه بروز توانمندی را برای همه زنان فراهم کرد، گفت: بسیاری از بانوان که زمینه رشد و فعالیت تا قبل از انقلاب برایشان فراهم نبود، خود را مدیون امام رحمت‌الله علیه می‌دانند. ما نیز نیازمند چنین نگاهی هستیم که ضمن اینکه نقش و جایگاه واقعی زن در خانواده را بشناسد، در شرایط بحرانی جمعیت، از فعالیت‌های زنان در عرصه‌های گوناگون سیاسی و اجتماعی حمایت کند.

وی با بیان اینکه ما باید شخصیت امام و نوع نگاهی که ایشان به زنان داشتند را بشناسیم، افزود: امامی که زن را منشأ خیرات می‌دانست و معتقد بود باید زن‌ها در امور اساسی و مقدرات مملکت مشارکت کنند. ما امروز باید قدرشناس این باشیم که امام (ره) راه را برای ما باز کرد و زمینه بروز توانمندی را برای همه زنان فراهم کرد.


 

 

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه