اخبار داغ

پس از شکست مقابل برزیل؛

پائز: باید مثبت‌اندیش باشیم؛ نخستین بازی ساده نیست/ ولی‌زاده: برزیل یکی از قدرت‌های والیبال دنیاست

پائز: باید مثبت‌اندیش باشیم؛ نخستین بازی ساده نیست/ ولی‌زاده: برزیل یکی از قدرت‌های والیبال دنیاست
سرمربی تیم ملی والیبال ایران با تاکید بر مثبت اندیشی، گفت: دیدار تدارکاتی با برزیل نکات خوبی داشت و باید برای انسجام تیمی بیشتر تلاش کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا؛ موریس موتا پائز پس از دیدار تدارکاتی شاگردانش مقابل تیم ملی برزیل، افزود: برای اولین بار در یک مسابقه در کنار هم جمع شدیم و مقابل یک‌ تیم بزرگ‌ قرار گرفتیم که اصلا آسان نیست. در این مسابقه تدارکاتی نکات خوبی را هم دیدیم. بایستی بیشتر شکل تیمی خود را به دست بیاوریم و‌ مثبت اندیش‌تر باشیم. بایستی از بروز برخی اشتباهات جلوگیری کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: در ست اول به‌ پیروزی رسیدیم. در این ست برتری خوبی در سرویس داشتیم و‌این کلید پیروزی بود و ‌همچنین همه بازیکنان در بالاترین سطح خودشان بازی کردند.

پائز با بیان این‌که در ست دوم برزیل فشار بیشتری به تیم ایران وارد کرد، گفت: بایستی انسجام خودمان را حفظ و‌ بیشتر می‌کردیم‌ اما این اتفاق نیفتاد. هرچند این بازی‌ها فرصتی برای بهتر شدن و پیشرفت کردن است.

همچنین مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران بعد از پایان بازی، گفت: با توجه به شرایط و سفری طولانی که داشتیم توانستیم ریکاوری کنیم‌. یک بازی نسبتا خوب هم مقابل برزیل برگزار کردیم.

محمد ولی‌زاده افزود: برزیل یکی از قدرت‌های والیبال جهان است و تیم ایران تمام تلاش خود را می‌کند که در این سه بازی تدارکاتی به این تیم به بهترین هماهنگی برسد ‌و با بهترین عملکرد وارد لیگ ملت‌ها شود..

ملی‌پوشان والیبال ایران که اردوی چند روزه خود را پیش از آغاز لیگ ملت‌ها در کمپ فدراسیون والیبال برزیل آغاز کرده‌اند، روز چهارشنبه 26 اردیبهشت در اولین دیدار تدارکاتی خود به مصاف برزیل رفتند که این دیدار با برتری شاگردان رزنده خاتمه یافت.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه