اخبار داغ

همه ما سرباز ولایت فقیه هستیم

سردار رضایی: با تمام قوا و در سخت‌ترین شرایط از مرزها حراست می‌کنیم

سردار رضایی: با تمام قوا و در سخت‌ترین شرایط از مرزها حراست می‌کنیم
جانشین فرمانده فراجا اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی را از راهبردهای مهم و کلیدی در اجرای ماموریت های مرزبانی دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار قاسم رضایی در جمع فرماندهان و مسئولان مرزبانی استان کردستان با تبریک و تسلیت شهادت مرزبانان ستوان‌دوم جلال اعتماد و سرباز وظیفه فرزین بلیان بر تقویت رویکرد نظامی دفاعی در انجام ماموریت ها تاکید کرد و گفت: اشراف اطلاعاتی و  آمادگی عملیاتی راهبردهای مهم و کلیدی در اجرای ماموریت های مرزبانی است.

وی، روح حاکم بر اجرای ماموریت ها را اطلاعات دانست و خاطرنشان کرد: تمامی ماموریت‌ها و عملیات‌ها بدون اشراف اطلاعاتی کارآمد و ناقص است و باید در این زمینه اهتمام ویژه داشت.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با تقدیر از تلاش شبانه روزی مرزبانان در راستای تحقق امنیت پایدار، برقراری امنیت و مردم داری را از اهداف مهم مرزبانی عنوان و تصریح کرد: استیفای حقوق مرزنشینان وظیفه ذاتی مرزبانی است و ما با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری خادمان مردم هستیم و باید همواره تلاش کنیم به این مهم جامه عمل بپوشانیم.

رضایی همچنین از امنیت مثال زدنی و آبادانی مرزهای کردستان ابراز خرسندی و خاطرنشان کرد: اکنون مرزبانی با اشراف کلی بر مرزهای نظامی مقدس جمهوری اسلامی، در راه دفاع از آرمان‌های انقلاب ثابت قدم بوده و اجازه هیچگونه ناامنی در نوار مرزی را نخواهد داد.

وی بر توجه ویژه به راهبردهای فرماندهی مرزبانی فراجا تأکید کرد و گفت:‌ راهبردهای فرماندهی مرزبانی فراجا نیاز به اجرایی کردن و استمرار دارد و لازمه تحقق آن دقت زیاد، سرعت بالا، اشراف کامل و هوشیاری در ماموریت‌ها است.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه فاکتور اصلی هوش و سلامت سازمانی، آموزش است، خاطرنشان‌کرد: آموزش و آگاهی بخشی و تربیت نیروهای متعهد، لایق و متخصص از نیازهای اساسی یک سازمان است که در پیشرفت و تعالی و دستیابی به اهداف آن بسیار مؤثر است.

رضایی در پایان خدمت در مناطق مرزی و صعب العبور را عبادتی بزرگ و قابل ستایش دانست و اضافه کرد: همه ما سرباز ولایت فقیه هستیم به این خدمت افتخار کرده و با تمام قوا و در سخت‌ترین شرایط از مرزهای ایران اسلامی حراست می‌کنیم.  

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه