اخبار داغ

بارش باران در جاده‌های ۹ استان/ مه‌گرفتگی در ۳ محور منتهی به شمال

بارش باران در جاده‌های ۹ استان/ مه‌گرفتگی در ۳ محور منتهی به شمال
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از بارش باران در جاده‌های ۹ استان کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل پلیس راهور فراجا از سراسر کشور در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه در حدفاصل مسکن مهر گیلاوند تا دماوند هستیم. همچنین وضعیتی مشابه در آزادراه تهران - کرج – قزوین در محدوده‌های پل کلاک، پل فردیس در حدفاصل مهرویلا تا پل حصارک گزارش شده است. در دیگر محورهای مواصلاتی تردد به آرامی در جریان است.

وی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز گفت:‌ گزارش‌ها حاکی از وقوع مه‌گرفتگی در جاده‌های چالوس، هراز و فیروزکوه است. در این شرایط توصیه می‌شود که رانندگان حتما چراغ مه‌شکن خود را روشن کرده و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا همچنین از بارش باران در برخی از محورهای استان‌های اردبیل، سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، گلستان، گیلان، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران و فارس خبر داد و گفت: در شرایط بارندگی رانندگان حتما باید با دقت بیشتر و رعایت سرعت مطمئنه رانندگی کرده و با توجه به لغزندگی معابر فاصله‌طولی مناسب را با خودروی مقابل رعایت کنند.

شیرانی در خصوص محورهای مسدود نیز گفت:‌محور خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از محور جایگزین خرم آباد – کوهدشت و آزادراه خرم آباد – پل زال انجام می‌شود. همچنین محور اراک – بروجرد نیز تا اطلاع بعدی مسدود است.

وی ادامه داد:‌ در میان محورهای مسدود غیرشریانی نیز محورهای هشتگرد – طالقان،   کمربندی جدید خرانق – یزد،   اسپکه – بمپور،   یزد – دربید،   حاجی آباد – آهنگران و رباط پشت بادام – بیاضه تا اطلاع‌ بعدی مسدود است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه