اخبار داغ

به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات؛

نشست صمیمانه رنجبر با مدیران روابط عمومی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران برگزار شد

نشست صمیمانه رنجبر با مدیران روابط عمومی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران برگزار شد
قائم مقام رییس دانشگاه آزاد اسلامی در امور استان تهران، به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات؛ نشست صمیمانه ای با مدیران روابط عمومی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات، نشست صمیمانه ای با حضور بیژن رنجبر قائم مقام رییس دانشگاه آزاد اسلامی در امور استان تهران، مهندس مصطفی ملکی مدیرکل حوزه ریاست استان تهران، حسنعلی بزرگیان مدیرکل ارتباطات اجتماعی و روابط عمومی استان تهران، علی اکبر زندی مدیر روابط عمومی استان تهران و مدیران روابط عمومی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران برگزار شد.

در این نشست صمیمانه، رنجبر قائم مقام رییس دانشگاه آزاد اسلامی در امور استان تهران، با بیان تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات به همکاران این حوزه، فعالیت مستمر و مشارکت همه جانبه را از مدیران روابط عمومی در بحث رسانه و پل ارتباطی دانشگاه آزاد اسلامی با رسانه های ملی خواستار شد.

همچنین در ابتدای این نشست، حسنعلی بزرگیان مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات اجتماعی دانشگاه ازاد اسلامی استان تهران با اشاره به اهمیت و جایگاه روابط عمومی گفت؛ این اداره کل برای سال جدید برنامه هایی برای تقویت و حل مشکلات روابط عمومی ها در نظر دارد.

در ادامه این جلسه، مدیران روابط عمومی واحدهای استان تهران به بیان شرایط و ظرفیت ها در واحدهای خود و بحث و تبادل نظر در خصوص بهبود بیشتر وضع موجود پرداختند.

در انتهای این نشست، با اهدای لوح تقدیر توسط بیژن رنجبر قائم مقام رییس دانشگاه آزاد اسلامی در امور استان تهران،  از مدیران روابط عمومی واحدهای این استان تقدیر شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه