اخبار داغ

با حضور سردار حسین اشتری؛

سالگرد تدفین شهدای گمنام تیپ آل محمد(ص) برگزار شد

سالگرد تدفین شهدای گمنام تیپ آل محمد(ص) برگزار شد
مراسم سالگرد تدفین دو شهید گمنام تیپ آل محمد(ص) با سخنرانی سردار حسین اشتری در تیپ آل محمد(ص)برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مراسم چهاردهمین سالگرد تدفین دو شهید گمنام تیپ آل محمد(ص)با سخنرانی سردار حسین اشتری در تیپ آل محمد(ص)برگزار شد.

این مراسم با اجرای گروه سرود، مدیحه‌سرایی و همچنین اجرای سرود «سلام فرمانده» توسط کودکان حاضر در مراسم همراه بود.

سردار حسین اشتری در این بزرگداشت اظهار کرد: خدا را شاکر هستیم که امروز به مناسبت گرامی داشت این شهدا توفیق پیدا کردیم تا در این مراسم نورانی شرکت کنم.

این مقام عالی انتظامی عنوان داشت: بایستی بدانیم هر آنچه داریم از شهداست؛ عزت، امنیت و آبروی ما از شهداست و  به  فرموده فرمانده معظم کل قوا (نباید فراموش کنیم شهدا و خانواده های این بزرگوراران را) تا حدی که امکان داشته باشد بایستی به این عزیزان خدمت کرد.

وی ادامه داد: وقتی به مراسمات این شهدای گرانقدر پا می گذاریم و به آنها ابراز ارادت می کنیم این موضوع در وهله نخست سبب ارتقاء روحیه ما و در درجه بعدی فرصتی برای تبادل نظر و بهره مندی از پیشنهادات ارزنده این بزرگواران است که می تواند ما را در اجرای مطلوب تر مأموریت هایمان یاری دهد.

سردار اشتری با تأکید بر اینکه تا آنجا که ممکن است باید تلاش کنیم تا یاد و خاطر شهدا، ایثارگران و جانبازان و راهی که آنان ادامه می دهند زنده بماند، افزود: ما به دیدار این عزیزان می رویم و سلام حضرت آقا را خدمتشان ابلاغ می کنیم که همگی از این موضوع خوشحال می شوند و برای سلامتی و تندرستی ایشان دعای خیر دارند.

این مقام عالی انتظامی تصریح کرد: ان شاء الله از عهده مسئولیت هایی که بر عهده ما نهاده شده با سربلندی بیرون آییم.

سردار اشتری گفت: با توجه به اینکه مسیر سبز شهدا هم طولانی و هم نورانی است باید برای عبور از این مسیر و رسیدن به درجه رفیع شهادت؛ صبر، بردباری و از جانفشانی داشت که این از ویژگی های بارز شهدا و ایثارگران است.

فرمانده ناجا اظهار داشت: نباید فراموش کرد امنیت امروز میهن عزیزمان را مدیون ایثارگری های شهدای گرانقدر و خانواده های این عزیزان هستیم.

این مقام عالی انتظامی افزود: شهدا بهترین پاداش را با رسیدن به قله انسانیت کسب کردند، بایستی راه و روش آنان همواره در تمام مراحل مختلف زندگی سرلوحه امور خود قرار داده و برای حفظ ارزش های اسلامی و انقلابی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

سردار اشتری تأکید کرد: شهدا با جانفشانی و ایثارگری مسیر زندگی خود را انتخاب کردند و توانستند پرچم هدایت را سرافراشته نگه دارند، آنان دِین بزرگی بر گردن همه ما داشته و امنیت امروز مدیون آنها هستیم.

وی در خاتمه یادآور شد: دیدار با خانواده شهدا از اولویت های کاری نیروی انتظامی است که در طول سال به صورت مستمر انجام می شود، البته در ایام هفته نیروی انتظامی همواره پررنگ تربوده است.

در پایان این مراسم از خانواده شهدا تجلیل شد.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه