اخبار داغ

زارع‌ پور در گفتگو با دانا:

وفاق ملی عامل افزایش مشارکت در انتخابات خواهد بود

وفاق ملی عامل افزایش مشارکت در انتخابات خواهد بود
وزیر ارتباطات با اشاره به ضرورت انجام وظایف مسئولین به صورت صحیح، ابراز امیدواری کرد که با توجه به فضای وفاق ملی پس از شهادت آیت‌الله رئیسی، شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات پیش‌رو باشیم.

«عیسی زارع‌ پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع‌رسانی راه دانا در خصوص اقدامات وزارت ارتباطات در آستانه انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: وظیفه ما به عنوان مسئولین این است که کار خود را به درستی انجام دهیم تا مردم عزیز ببینند که ما در حال تلاش برای حل مشکلات هستیم و بتوانند برنامه‌ریزی کنند تا بیش از گذشته در انتخابات حضور داشته باشند.

وی افزود: فکر می‌کنم با توجه به فضایی که در دو سه هفته اخیر پس از شهادت آیت‌الله رئیسی به وجود آمده و این وفاق ملی که شکل گرفته است، ان‌شاءالله شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات خواهیم بود.

گفتنی است؛ چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایران برای انتخاب نهمین رئیس‌جمهور جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد. اسامی ۶ نامزد تایید صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری سعید جلیلی، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محمد باقر قالیباف، علیرضا زاکانی، مصطفی پورمحمدی و مسعود پزشکیان است.

وزارت ارتباطات چندی پیش در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس نیز که قرار شد در برخی حوزه‌ها به صورت الکترونیکی برگزار شود، مکلف شد زیرساخت‌های ارتباطی لازم را فراهم کند.

در این انتخابات در کنار فراهم کردن زیرساخت‌های ارتباطی ۵ پیام‌رسان بومی نیز موظف شدند در هر حوزه انتخابیه یک بستر مجازی برای تبلیغات نامزدها شکل دهند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه