اخبار داغ

حجت الاسلام حسینی سیدانی:

زنان مظلوم غزه درس ایستادگی، تسلیم نشدن را به همه جهانیان آموختند

زنان مظلوم غزه درس ایستادگی، تسلیم نشدن را به همه جهانیان آموختند
معاون فرهنگی سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: زنان مظلوم غزه درس ایستادگی، تسلیم نشدن و تربیت نسل آینده را به همه جهانیان آموختند و ما امروز میراث دار این اتفاقات بزرگ هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام حسینی سیدانی معاون فرهنگی سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره گوهر فاطمی (عفاف و حجاب) که در دانشگاه صنعتی مالک اشتر برگزار شد طی سخنانی اظهارداشت: این دوره از جشنواره در رشته‌های عکاسی، نقاشی، طراحی پوستر، تئاتر، سرود، فیلم کوتاه، شعر و دلنوشته با محوریت موضوعات عفاف و حجاب، جهاد و ایثارگری، عفاف و حجاب، فرهنگ و هنر، عفاف و حجاب، دانش و پژوهش و عفاف و حجاب، خلاقیت و نوآوری در رده سنی زیر ۱۵ سال و بالای ۱۵ سال برگزار شد.

وی در ادامه با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای خدمت گفت: اگر امروز ایستاده و سربلند هستیم مدیون شهدا و خانواده‌های آنها هستیم. به برکت این شهداست که این سربلندی و سرافرازی برای کشور به دست آمده است.

وی با اشاره به مجاهدت‌هایی که در طول تاریخ برای حفظ عفاف و حجاب انجام شده است، گفت: در طول سالیان گذشته شهدای بسیاری برای حفظ عفاف و حجاب تقدیم شده است که نمونه‌ی بارز ان در دوران کشف حجاب در دوران رضا خان ملعون است.

معاون فرهنگی سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع افزود: زنان مظلوم غزه درس ایستادگی، تسلیم نشدن و تربیت نسل آینده را به همه جهانیان آموختند و ما امروز میراث دار این اتفاقات بزرگ هستیم.

حجت الاسلام سیدانی گفت: از میان بیش آر ۱۶ هزار اثری که در سطح نیروهای مسلح به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است در نهایت ۷۵ اثر به عنوان اثر برتر انتخاب شد که امروز به عنوان اثر برتر از آن تجلیل به عمل می‌آید.

معاون فرهنگی سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع شناسایی استعدادهای هنری و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب را از اولویت‌های اصلی این جشنواره اعلام کرد و گفت: هنر می‌تواند در توسعه فرهنگ عفاف و حجاب بسیار موثر باشد و به استحکام خانواده کمک کند.

وی درپایان از همه کسانی که در ارتش، سپاه، فرماندهی انتظامی کشور و وزارت دفاع که در برگزاری هشتمین جشنواره گوهر فاطمی نیروهای مسلح نقش داشتند تقدیر و تشکر کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه