اخبار داغ

جهت حضور در مجمع؛

نمایندگان کمیسیون ورزشکاران فدراسیون جانبازان و توان یابان مشخص شد

نمایندگان کمیسیون ورزشکاران فدراسیون جانبازان و توان یابان مشخص شد
جلسه کمیسیون ورزشکاران فدراسیون ورزش های جانبازان و توان یابان با حضور کوهپایه زاده برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و توان یابان، جلسه کمیسیون ورزشکاران فدراسیون با حضور جلیل کوهپایه زاده رئیس، ماندگارفرد مدیر امور استان های فدراسیون و اعضای کمیسیون امروز چهارشنبه بیستم تیرماه با هدف انتخاب نمایندگان کمیسیون برای حضور در مجمع فدراسیون تشکیل شد.

در ابتدا جلسه کوهپایه زاده عنوان کرد: این جلسات فرصتی است تا موارد و دغدغه های ورزشکاران مطرح شود و راهکارهای مناسب برای تمام موضوعات عنوان گردد. شما می بایست در این جلسات پیگیر اجرایی شدن مصوبه هایی نشست های قبلی کمیسیون باشید.

در این جلسه پس از رای گیری از اعضا، وحید سعادت پور، شاهین ایزدیار، احمد امین زاده، الناز دارابیان، فتانه پورآت و معصومه زارعی به عنوان نمایندگان این کمیسیون برای شرکت در مجمع فدراسیون انتخاب شدند.

همچنین در این نشست مصوبات جلسه قبل مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت و درخواست های ورزشکاران نیز از سوی اعضا کمیسیون مطرح شد.

حضور نماینده ورزشکاران در جلسه شورای فنی انجمن های فدراسیون، برگزاری کارگاه آموزشی آخرین قوانین و مقررات رشته های ورزشی برای ورزشکاران از مواردی بود که در این جلسه تصویب شد.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه