اخبار داغ

مسائل مهمی جز مدال هم هست؛

هاشمی: از هر 40 المپین انتظار مدال المپیک نداریم/ ورزشکاران برای کشورشان می‌جنگند

هاشمی: از هر 40 المپین انتظار مدال المپیک نداریم/ ورزشکاران برای کشورشان می‌جنگند
وزیر ورزش و جوانان گفت: انتظار نداریم هر ۴۰ ورزشکار اعزامی صاحب مدال شوند؛ هر چند کسب مدال اهمیت دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی دانا؛ کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم تجلیل از المپین‌های ایران اظهار داشت:  خدمت همه مادران قهرمانان عزیز خیر مقدم عرض می‌کنم و خوشحالیم که امروز کنار ما حضور دارند و این نشست به برکت حضور این عزیزان تشکیل شده است. هر چند مادر بنده امروز در قید حیات نیست اما هر چه دارم از دعای مادر است.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه «در آستانه اعزام کاروان خود به المپیک ۲۰۲۴ پاریس هستیم و تمام تلاش‌ها صورت گرفته تا این کاروان به بهترین شکل اعزام شود،» خاطرنشان ساخت: این اعزام حاصل سال‌ها تلاش است و وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک شرایط را به خوبی فراهم کرده‌اند تا حضور موفقیت آمیزی داشته باشیم.

هاشمی با بیان اینکه «انتظار نداریم هر ۴۰ ورزشکار اعزامی صاحب مدال شوند،» عنوان داشت: هر چند کسب مدال اهمیت دارد اما مسائل مهم دیگری نیز هست. اینکه ورزشکاران بتوانند تمام توان خود را در میدان مسابقه بگذارند مردم خوشحال خواهند شد. برخی ورزشکاران در تمرینات رکوردها و شرایطی داشته‌اند که به گفته مربیان آنها اگر در میدان مسابقه تکرار شود، صاحب کسب مدال می‌شوند.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه با بیان اینکه «از مادران عزیز ورزشکاران خواهش می‌کنیم که دعای خیر خود را بدرقه راه فرزندان خود کنند،» گفت: نباید نقش پدران را در مسیر موفقیت ورزشکاران نادیده بگیریم اما نقش مادران بی‌بدیل است.

هاشمی با بیان اینکه «۲۰۷ کشور مختلف در المپیک با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت،» گفت: ورزشکاران نه تنها برای خودشان بلکه برای کشور می‌جنگند، آنها سال‌ها تلاش کرده‌اند و باید تمام تمرکز خود را برای کسب موفقیت به کار بگیرند و قلب میلیون‌ها ایرانی را با موفقیت خود خوشحال کنند. مربیان هم نقش خانواده را برای ورزشکاران دارند و امروز از ورزشکاران، مادران آنها و مربیان تقدیر می‌کنیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه