اخبار داغ

امیر سرتیپ واحدی:

حمایت از مردم غزه در برابر حملات ناجوانمردانه وظیفه ماست

حمایت از مردم غزه در برابر حملات ناجوانمردانه وظیفه ماست
فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید از اردوگاه کوهستان دانشجویان دانشگاه شهید ستاری با بیان اینکه امروز درخشش اسلام و نظام جمهوری اسلامی به برکت خون سیدالشهدا(ع) است، اظهار کرد: یکی از درس‍های قیام امام حسین(ع) ایستادگی در مقابل حکومت‍های نامشروع و یزیدهای زمانه است و در زمانه ما رژیم منحوس صهیونیستی یزید زمانه محسوب می‍شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در اردوگاه تابستانی کوهستان دانشجویان دانشگاه هوایی شهید ستاری در امام زاده هاشم(ع)، ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف اردوگاه تابستانی، روند آموزش دانشجویان را مورد بررسی قرار داد و در جمع دانشجویان، ضمن تسلیت ایام عزاداری حضرت اباعبدالله(ع) گفت: اگر الان اسلام و شیعه زنده است و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر قله می‍درخشد به برکت خون حضرت سیدالشهدا(ع) است.

وی افزود: یکی از درس های قیام امام حسین ایستادگی در مقابل حکومت‍های نامشروع و یزیدهای زمانه است و در زمانه ما رژیم منحوس صهیونیستی یزید زمانه محسوب می‍شود که با تسلیحاتی که استکبار جهانی و کشورهای غربی در اختیارش گذاشته‌اند مردم بی دفاع غزه را مورد حملات ناجوانمردانه قرارداده است و امروز وظیفه ما این است در مقابل این تهاجم و حملات از آنان حمایت کنیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش خطاب به دانشجویان اظهار کرد: قدر دوران آموزش را بدانید و سعی خود را در یادگیری بهتر بگذارید تا در آینده افسری با ایمان ،معتقد، باسواد و سالم پرورش یافته باشید.

وی ادامه داد: امروز شما جوانان باید با نظم و آموزش کارآمد، آماده نبرد در تمام عرصه‌های مختلف باشید و آینده درخشانی را برای نیروی هوایی در تراز انقلاب رقم بزنید.

وی با اشاره به این‌که «هدف از برگزاری این دوره ها در شرایط خاص آب هوایی کویر ،کوهستان و جنگل آموزش جهت شرایط رزم در این مناطق بوده است»، تصریح کرد: مواجهه با مشکلات اجتناب ناپذیر است، اما میزان یادگیری از مشکلات به خودتان بستگی دارد، وقتی در یک موقعیت ناخوشایند و سختی قرار می‍گیرید باید با نهایت دقت، تجزیه و تحلیل کنید تا مشکلات را با توجه به شرایط، به حداقل برسانید و از آن‌ها درس‌های آموزنده بگیرید و به تجربیات خود بیافزایید.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه