افزایش ۲۶۰ درصدی تسهیلات شرکت‌های دانش‌بنیان در ۵ ماهه امسال

وزیر امور اقتصادی و دارایی از افزایش ۲۶۰ درصدی تسهیلات شرکت‌های دانش‌بنیان در پنج ماهه امسال خبر داد و گفت: تاسیس شرکت‌های سهامی عام پروژه در بخش دانش بنیان در دستور کار قرار گرفت.


وزیر صمت: ‌خودروسازان‌ بدانند هیچ رانتی در کار نیست و باید روی پای خود بایستند

وزیر صنعت، معدن و تجارت با طرح این سؤال که چرا باید به خودروساز رانت بدهیم و بعد حساب‌کشی کنیم؟ تأکید کرد: خودروسازان بدانند که هیچ رانتی در کار نیست و باید روی پای خود بایستد.


اعلام قیمت مصرف‌کننده شکر و روغن توسط وزارت جهاد کشاورزی

وزرات جهاد کشاورزی قیمت خرده فروشی(مصرف کننده) شکر و روغن را اعلام کرد.


پیش‌بینی افزایش ۲۵ درصدی اعتبارات عمرانی کشور برای سال آینده

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: پیش‌بینی می‌شود برای سال آینده در اعتبارات عمرانی کشور افزایش حداقلی ۲۰ تا ۲۵ درصدی داشته باشیم.


نقش موثر کارگران در بی اثر کردن تحریم‌ها

معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه دولت با تمام توان در پی کاهش تورم و رونق تولید است، گفت: نقش کارگران در بی‌اثر کردن تحریم‌ها بی‌نظیر بوده و تلاش ما ایجاد امنیت شغلی و ارتقاء …


چالش‌ها و راهکارها برای ایجاد تعادل میان افزایش حداقل دستمزد و تورم

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به عدم وجود تعادل در حداقل دستمزد با تورم، چالش‌ها و راهکارهای این مسئله را برای افزایش رضایت کارگر و کارفرما، مطرح کرد.


احتمال برگزاری جلسه شورای عالی کار در هفته آینده

معاون وزیر کار با اشاره به اینکه دولت تلاش کرد با طرح کالابرگ کمکی به کارگران کند گفت:احتمالاً هفته آینده جلسه شورای عالی کار برگزار می شود.


کاهش ۱۶ درصدی تورم در نیمه اول سال جاری

بر اساس آمارهای رسمی منتشر شده، نرخ تورم در شش‌ماهه امسال روند نزولی داشته است؛ به گونه‌ای که نرخ تورم نقطه به نقطه از فروردین امسال از ۵۵.۵ درصد به ۳۹.۵ درصد رسیده است.


برای کاهش قیمت سیمان و فولاد/ تدبیر بورس کالا برای کاهش قیمت

در حالی رئیس‌جمهور در جلسه دیروز شورای‌عالی مسکن دستور کاهش قیمت سیمان و فولاد را صادر کرد که به‌نظر می‌رسد بورس کالا برای عمل باید دست به اصلاحات بزند.


راهنمای ورود به بازار فارکس و ثبت نام در کارگزاری آمارکتس

اگر قصد دارید یک معامله گر فارکس شوید و در بزرگترین بازار مالی جهان سرمایه گذاری کنید، احتمالاً از خود می‌پرسید که چگونه تجارت در بازار فارکس را شروع کنم. برای شروع معامله در بازار به چه مقدار پول نیاز …