تولید جهانی نفت کاهش یافت

تولید نفت خام جهان در ماه فوریه که کاهش شدید تولید عربستان سعودی و عراق تا حدودی با افزایش تولید بزرگ آمریکا جبران شد، ۱.۲ میلیون بشکه در روز نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافت.


امضای تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان انرژی اتمی و وزارت تعاون

سازمان انرژی اتمی ایران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف توسعه و رونق اقتصاد معادن و نیز بهره‌برداری از ظرفیت های بالفعل و دانش فنی شناسایی و اکتشاف ذخایر معدنی در صنعت هسته‌ای، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.


چشم انداز تاریک تقاضا مانع افزایش قیمت نفت شد

قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه بازار آسیا تحت تاثیر نگرانی‌ها نسبت به تقاضای جهانی به دلیل ضعف اقتصادی چین و احتمال رشد ذخایر آمریکا، کاهش یافت.


استان‌های جنوبی کشور آمادگی وقوع سیلاب را داشته باشند

ستاد مدیریت سیل وزارت نیرو با صدور هشدار قرمز، بر آمادگی مردم و دستگاه‌های اجرایی در استان‌های جنوبی برای وقوع احتمالی سیل تاکید کرد.


پیش‌بینی افزایش قیمت نفت در روزهای آتی

تحلیلگران حوزه انرژی پیش بینی کردند که در پی بالا گرفتن تنش‌ها در خاورمیانه قیمت نفت در روزهای آینده افزایش محسوسی را تجربه کند ولی افزایش بیشتر به واکنش اسرائیل و غرب در مقابل پاسخ نظامی ایران بستگی دارد.


بهای جهانی نفت به بالاترین میزان در ۶ ماه اخیر رسید

در بحبوحه گمانه‌زنی‌ها در مورد پاسخ تهران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق و ادعای برخی رسانه‌های غربی مبنی بر احتمال تشدید تنش ها در خاورمیانه، بهای نفت به بیشترین میزان خود در شش ماه اخیر …


کیفیت آب همدان بهبود می‌یابد

وزیر نیرو گفت: آب همدان از نظر سلامتی و بهداشتی مشکلی ندارد اما با نصب دستگاه «اُزُن زنی» طعم و بوی آب بهتر خواهد شد.


قیمت نفت سنگین ایران افزایش یافت

جدیدترین گزارش ماهانه اوپک نشان داد قیمت نفت سنگین ایران در مارس، برای سومین ماه متوالی افزایش یافته است.


ایران به بزرگترین تولیدکننده برق بیوگاز تبدیل شد

ایران پس از افتتاح نیروگاه بیوگاز سوز فاضلاب غرب تهران توسط رئیس جمهور به بزرگترین تولیدکننده برق از نیروگاه‌های بیوگاز سوز تصفیه‌خانه‌های فاضلاب در منطقه تبدیل شد.


درآمد‌های ارزی در سال جهش تولید افزایش می‌یابد

وزیر نفت گفت: درآمد‌های ارزی در سال جهش تولید افزایش می‌یابد.