ورود پیکر رئیس‌جمهور و شهدای خدمت به مصلی تهران

مراسم وداع با پیکر رئیس جمهور و شهدای خدمت آغاز شد.


اجتماع بزرگ هیئات مذهبی بزرگداشت شهید آیت‌الله رئیسی و همراهانش در هرمزگان

اجتماع بزرگ هیئات مذهبی بزرگداشت شهید آیت‌الله رئیسی و همراهانش فردا در حسینیه عاشقان ثارالله در بندرعباس برگزار می‌شود.


آیت‌الله رئیسی نقش جمهوری اسلامی ایران در معادلات جهانی را پررنگ‌تر از قبل کرد

مدیرعامل مؤسسه آستان مبارکه حضرت حسین بن موسی الکاظم (ع) طبس و آرامگاه شهید مدرس (ره) کاشمر گفت: شهید آیت‌الله رئیسی توانست نقش جمهوری اسلامی ایران را در معادلات جهانی پررنگ‌تر از قبل مطرح کند.


پیکر مطهر شهید خدمت در زنجان تشییع می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان گفت: پیکر مطهر شهید سرگرد بهروز قدیمی از همراهان رییس جمهور شهید در سانحه هوایی روز پنجشنبه در زنجان تشییع می‌شود.


مدرسان حوزه علمیه دارالعلوم اهل سنت زاهدان شهادت رئیس جمهور را تسلیت گفتند

اساتید و مدرسان حوزه علمیه دارالعلوم اهل سنت زاهدان با صدور پیامی، ضمن ابراز تأثر از شهادت رئیس‌جمهور و هیات همراه ایشان در سانحه هوایی، با خانواده‌های مصیبت‌دیده اظهار همدردی کردند.


حضور پرشور مردم و عزاداری در میدان ولیعصر (عج) تهران

مراسم اجتماع امام رضایی‌ها به یاد شهدای خدمت در میدان ولیعصر(عج) با حضور پرشور مردم پایتخت در حال برگزاری است و حاضران در حال عزاداری برای رئیس جمهور شهید ایران و همراهان او هستند.


پیام تسلیت سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در پی شهادت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان

سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در پی شهادت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان در پیامی ایشان را ادامه رو شهید بهشتی و همچون معلمان شهیدش پاکدست و مظلوم معرفی نمود.


شهید آیت‌الله سید محمدعلی آل هاشم/ مدارج، مسئولیت‌ها و سوابق اجرایی

سید محمد علی آل هاشم امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، که سابقه ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ارتش را نیز در کارنامه داشت و از هیئت حاضر در بالگرد ریاست‌جمهوری بود به ملکوت اعلا پیوست.


قرائت دعای توسل به نیت سلامتی رئیس جمهور و هیات همراهشان در حرم حضرت معصومه(س)

خادمان و زائران حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) با تجمع در صحن امام رضا(ع) حرم مطهر به قرائت دعای توسل و دعا برای سلامتی رئیس جمهور و همراهان شان پرداختند.


روز بزرگداشت ملاصدرا؛ بازنگری در زندگی و آثار بزرگترین فیلسوف اسلامی

اول خرداد روز بزرگداشت ملاصدرا، فرصتی است برای کاوش در زندگی و آثار این عالم بزرگ که نه تنها برای دین و فلسفه اسلامی، بلکه برای فلسفه جهانی نیز ارزشمند است.