اخبار داغ

واریز یارانه ۱۵۰هزارتومانی ویژه رمضان تکذیب شد

واریز یارانه ۱۵۰هزارتومانی ویژه رمضان تکذیب شد
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با بیان اینکه قرار نیست در فروردین ماه مبلغ اضافه‌ای به حساب افراد یارانه‌بگیر واریز شود، گفت: تلاش بر این است یارانه فروردین ماه در همان بازه زمانی ماهانه پرداخت شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ طیبه حسینی سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها درباره انتشار خبری در فضای مجازی در مورد پرداخت ۱۵۰ هزار تومان یارانه به‌مناسبت ماه رمضان گفت: این خبر مورد تأیید نیست و هیچ یارانه اضافه‌ای برای ماه رمضان پرداخت نخواهد شد.

 امروز در فضای مجازی خبری مبنی بر پرداخت ۱۵۰هزار تومان یارانه ویژه رمضان با دستور رئیس جمهور منتشر شد که ظاهرا خبر مربوط به فروردین سال ۱۴۰۱ است و به‌ اشتباه در فضای مجازی به‌عنوان خبر جدید در حال بازنشر است.

حسینی افزود: یارانه پرداختی مربوط به فروردین ماه نیز در موعد مربوط به خود پرداخت خواهد شد، سعی بر این است که پرداخت یارانه‌ها همواره در موعد مشخصی انجام شود و ۲۰هر ماه زمانی است که مشخص شده است.

سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه در خصوص یارانه‌بگیران جدید گفت: تا آخرین روز سال نیز ثبت‌نام افراد جدید و بررسی اعتراض افرادی که به دهک‌بندی خود اعتراض داشتند فعال بود و در زمان حاضر نیز فعال است، در نتیجه هر ماه افرادی به جمع یارانه‌بگیران اضافه می‌شوند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه