اخبار داغ

دانا گزارش می‌دهد؛

آخرین وضعیت بورس امروز ۲۸ شهریور/ اُفت بیش از ۵ هزار واحدی

آخرین وضعیت بورس امروز ۲۸ شهریور/ اُفت بیش از ۵ هزار واحدی
شاخص کل بورس امروز ۲۸ شهریور ماه با کاهش ۵ هزار و ۲۹ واحدی رو به برو شد و در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۲۸ هزار و ۴۶۱ واحدی به کار خود خاتمه داد.

یه گزارش خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امروز سه شنبه (۲۸ شهریور) در ابتدای بازار شاخص کل بورس با افت ۶ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۳۳ هزار و ۴۸۴ واحدی قرار گرفت. در انتهای بازار هم شاخص کل بورس با کاهش ۵ هزار و ۲۹ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۲۸ هزار و ۴۶۱ واحدی قرار گرفت.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم ۲ هزار و ۵۸ میلیارد تومان رسید.

فولاد، فملی و شپنا سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و تکاردان، شستا و شسیتا سه نماد پرتراکنش بودند.

شاخص کل هم وزن با کاهش هزار و ۵۴۴ واحدی روی پله ۷۲۲ هزار و ۴۳۴ واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۴ هزار و ۴۰ میلیارد سهم به ارزش ۲ هزار و ۵۸ میلیارد تومان رسید.

امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۲۵۸ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین فلزات اساسی و شیمیایی در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.

افران، کمند ۴ و افران۴ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های شستا، البرز۲ و کمند۴ بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

اراد ۱۳۲، اخزا ۱۳۴ و تابان۱۱ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های دی، کارا و نخل ۴ بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه