اخبار داغ

در جلسه هماهنگی تصویب شد؛

برگزاری ۲ مبارزه تدارکاتی بین تیم‌های ملی بوکس ایران و روسیه

برگزاری ۲ مبارزه تدارکاتی بین تیم‌های ملی بوکس ایران و روسیه
جلسه هماهنگی پیرامون اردوی مشترک تیم‌های ملی بوکس ایران و روسیه برگزار و طی آن مقرر شد، این‌تیم‌ها در ۲ مبارزه تدارکاتی به مصاف هم بروند.

به گزارش راه دانا به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس؛ برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران جهت حضور در مسابقات گزینشی المپیک ۲۰۲۴ در حال اجرایی شدن است. مسابقات گزینشی، اوایل خردادماه به میزبانی تایلند و در بانکوک برگزار خواهد شد.

بر این اساس، عصر امروز چهارشنبه تیم ملی بوکس روسیه جهت برگزاری اردوی مشترک، وارد تهران شد. این اردو، هشت روز ادامه خواهد داشت.

جلسه هماهنگی این اردو پس از ورود تیم روسیه و در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. در جلسه فوق مقرر گردید، این تیم‌ها علاوه بر انجام تمرینات مشترک روزانه، ۲ دیدار تدارکاتی نیز برگزار کنند.

این دو دیدار‌ دوستانه، عصر روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته آتی در سالن شهید همت مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار می‌شود.مقرر است، سفیر روسیه نیز، از نزدیک نظاره‌گر‌ یکی از این مبارزات تدارکاتی باشد.

حسین رحمتی مدیر تیم‌های ملی بوکس و احمد میرزایی عضو هیات رئیسه فدراسیون به همراه "فونتانا"‌ سرمربی کوبایی تیم ملی، به نمایندگی از فدراسیون کشورمان در این جلسه حضور داشته و با کادرفنی تیم ملی روسیه به صحبت پرداخته و برنامه‌های این اردوی مشترک را تدوین کردند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه