اخبار داغ

تداوم شکست ناپذیری مسی ها در هفته پانزدهم؛

لیگ برتر هندبال| نبرد مدعیان در شیراز برنده نداشت

لیگ برتر هندبال| نبرد مدعیان در شیراز برنده نداشت
در هفته پانزدهم لیگ برتر هندبال نبرد مدعیان در شیراز برنده نداشت و مسی ها به شکست ناپذیری خود ادامه دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  روابط عمومی فدراسیون هندبال، امشب با برگزاری ۶ دیدار هفته پانزدهم سی و ششمین دوره لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور به پایان رسید که طی آن کازرون و سپاهان به تساوی رضایت دادند، گیتی‌پسند دست پر از گچساران بازگشت و پرواز هوانیروز در یک بازی غیرمنتظره برابر پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد به برتری رسید تا دومین برد خود را جشن بگیرد.

در حساس‌ترین بازی هفته پانزدهم دو تیم رقیب نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و سپاهان در سالن ناظم الشریعه شیراز به مصاف هم رفتند که در پایان هر دو تیم به تساوی ۲۷-۲۷ رضایت دادند این در حالی بود که سپاهان در اکثر  دقایق این بازی از حریف سنتی خود پیش بود. این نخستین تساوی نماینده کازرون در لیگ سی و ششم بود.

پرواز هوانیروز، دیگر نماینده اصفهان، میزبان پلیمر خلیج‌فارس بود که توانست ۳۳ بر ۲۶ حریف خود را با شکست بدرقه کند تا دومین برد خود را جشن بگیرد و ۶ امتیازی شود.

همچنین گیتی‌پسند به روند بردهای خود ادامه داد و برنده جدال در گچساران شد.

مس کرمان نیز در یک بازی سخت و نفسگیر تنها به لطف یک گل بیشتر، دو امتیاز بازی با سپاهان نوین را با خود به کرمان برد تا همچنان با ۳۰ امتیاز صدرنشین لیگ برتر باشد.

پیکان سبزوار نیز که میزبان فرازبام خائیز دهدشت بود علی رغم شکست در نیمه نخست برابر جوانان دهدشت، در نیمه دوم توانست ۲۷ بر ۲۶ پنجمین برد خود را کسب کند.

طبس نیز ۳۱ بر ۲۷ آلومینیوم را از پیش رو برداشت.
نتایج کامل دیدارهای هفته پانزدهم از این قرار است:
🟢هفته پانزدهم – چهارشنبه – 15 فروردین 1403:
نفت و گاز گچساران ۱۹ - گیتی پسند ۲۵
نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۲۷ - سپاهان ۲۷
پیکان خراسان ۲۷ - فرازبام خاییز دهدشت ۲۶
سپاهان نوین ۲۵ - مس کرمان ۲۶
پرواز هوانیروز ۳۳ - پلیمر خلیج فارس ۲۶
آلومینیوم ۲۷ - زغال سنگ طبس ۳۱


با این نتایج مس کرمان با یک بازی کمتر و ۳۰ امتیاز صدرنشین باقی ماند، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با ۲۷ و گیتی‌پسند با ۲۵ امتیاز دوم و سوم هستند.

سپاهان با ۲۲، زغال‌سنگ طبس با ۲۱، پلیمر خلیج‌فارس با ۱۹، نفت و گاز گچساران با ۱۸، پیکان خراسان با ۱۲، سپاهان نوین با ۱۰، پرواز هوانیروز با ۶، آلومینیوم با ۵ و فرازبام خائیز دهدشت با ۲ امتیاز رده‌های چهارم تا دوازدهم را در اختیار دارند.

هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال 20 فروردین برگزار می شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه