اخبار داغ

اعضای سپاه محمد رسول الله (ص) تهران با امام راحل تجدید میثاق کردند

اعضای سپاه محمد رسول الله (ص) تهران با امام راحل تجدید میثاق کردند
اعضای قرارگاه فهمیده سپاه محمد رسول الله به همراه سردار حسن زاده و جمعی از کارکنان این نهاد امروز چهارشنبه با آرمان های والای بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار سرتیپ حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ به همراه جمعی از کارکنان این نهاد با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) بمناسبت سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) با آرمان های والای ایشان، رهبری و شهدا تجدید پیمان کردند.

شرکت کنندگان در این مراسم، با نثار تاج گل و قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی یاد و خاطره امامشان را زنده نگه داشتند.
فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) گفت: شعار سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) امام وعده صادق نام گذاری شد چون امام راحل وعده نابودی رژیم صهیونیستی را داده است. 

سردار حسن زاده در حاشیه مراسم تجدید میثاق قرارگاه فهمیده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ با اشاره به وعده صادق امام خمینی ره برای سرنگونی رژیم غاصب صهیونیستی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امام خمینی بشارت این امر را داده است که رژیم صهیونیستی باید از صفحه روزگار محو شود و فلسطینی ها سرزمین خود را پس خواهند گرفت و در آنجا حکومت اسلامی برقرار خواهند کرد.

وی به آمادگی سپاه در اجرای مراسم ارتحال حضرت امام خمینی ره در همه زمینه ها اشاره کرد و بیان داشت: در تمام زمینه ها با ارگانها، ادارات، هلال احمر، اورژانس، نیروهای امنیتی و تشکلهای مردمی برای برپایی ایستگاههایی که به مردم می شود خدمت کرد هماهنگیهای لازم بعمل آمده است.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه