اخبار داغ

دیدار عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با فرمانده نیروی هوایی ارتش

دیدار عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با فرمانده نیروی هوایی ارتش
  محمدرضا ساکت عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با حضور در ستاد فرماندهی نیروی هوایی ارتش با امیرسرتیپ واحدی دیدار و گفت‍و‍گو کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی ارتش، امیرسرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در دیدار محمدرضا ساکت عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که در ستاد این نیرو برگزار شد، با بیان اینکه ما در سطح تمامی پایگاه‍های نهاجا در سراسر کشور، امکانات ورزشی در همه حوزه‍ها به‍ویژه فوتبال داریم گفت: نیروی هوایی ارتش با توجه به شرایط ویژه کارکنان و همچنین کارکنان پروازی که در این نیرو مشغول به فعالیت و خدمت هستند، توجه به ورزش و تربیت بدنی را یک رکن اساسی و جدانشدنی از این نیروی الهی می‍داند.

امیر سرتیپ واحدی افزود: توجه به ورزش یک امر مهم در ارتقای سطح توان رزمی ما در نیروی هوایی است.

محمدرضا ساکت نیز با بیان اینکه امروز مفتخر به همکاری و بین نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون فوتبال کشور هستیم خاطرنشان کرد: ما در حوزه‍های مختلف آموزشی، ارتقای سطح دانش مربیان فوتبال، مربیان بدن سازی فوتبال و مربیانی که در حوزه فوتسال و یا فوتبال ساحلی فعالیت می کنند با نیروی هوایی ارتش همکاری خواهیم کرد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تصریح کرد: همچنین قرار است در رویدادها و مسابقات مختلفی که برگزار می‍شود، فدراسیون فوتبال کشور توجه ویژه‍ای به نیروی هوایی ارتش داشته باشد و در حوزه مدیریت فوتبال در سطح نیروی هوایی ارتش و پایگاه‍های تابعه در سراسر کشور، اقدامات خوبی در جهت آموزش نیروها صورت پذیرد.

وی گفت: بمناسبت صدسالگی نیروی هوایی ارتش، قرار است فدراسیون فوتبال اقدامات گسترده‍ای را در حوزه‍های مختلف تقدیر از شهدای نیروی هوایی و خانواده‍های معظم آن‍ها و همچنین جانبازان سرافراز این نیرو را در دستور کار خود قرار دهد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه