اخبار داغ

در آستانه بازی های المپیک 2024 پاریس؛

بازدید دبیرکل کمیته ملی المپیک از اردوی ژیمناستیک، سنگنوردی و شمشیربازی

بازدید دبیرکل کمیته ملی المپیک از اردوی ژیمناستیک، سنگنوردی و شمشیربازی
دبیرکل کمیته ملی المپیک و مشاور رئیس از اردوی تیم های ملی ژیمناستیک، سنگنوردی و شمشیربازی بازدید کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان ایران در بازی های 2024 به همراه نصرالله سجادی مشاور رئیس کمیته ملی المپیک امروز (سه شنبه 19 تیر) با حضور در آکادمی ملی المپیک از اردوی تیم های ملی ژیمناستیک، سنگنوردی و شمشیربازی اعزامی به پاریس بازدید کردند.

در این بازدید هاشمی سرپرست کاروان ایران در بازی های 2024 پاریس و سجادی در  نشست صمیمی با ورزشکاران رودررو با آنان گفتگو کردند.

در بازدید از اردوی ژیمناستیک هاشمی و سجادی به همراه زهرا اینچه درگاهی رئیس فدراسیون از نزدیک شاهد تمرینات تخصصی مهدی الفتی المپین ژیمناستیک کشورمان بودند.

همچنین کادر سرپرستی کاروان ایران در المپیک 2024 از نزدیک شاهد تست های پزشکی رضا علیپور المپین سنگنوردی کشورمان بودند و در ادامه با وی دیدار و گفتگو کردند که در این بخش از بازدید امروز رضا زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی و مسئولان آکادمی ملی المپیک حضور داشتند.

در ادامه هاشمی سرپرست کاروان ایران در بازی های 2024 پاریس و سجادی از اردوی تیم ملی شمشیربازی بازدید کردند و از نزدیک شاهد تمرینات فرزاد باهر، علی پاکدامن، محمد رهبری و محمد فتوحی المپین های این رشته بودند که در این بازدید پیمان فخری سرمربی و علیرضا پورسلمان رئیس فدراسیون حضور داشتند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه