اخبار داغ

سرلشکر موسوی:

نیازهای اقیانوس‌نوردی کشور به حد خودکفایی رسیده است

نیازهای اقیانوس‌نوردی کشور به حد خودکفایی رسیده است
فرمانده کل ارتش گفت: بسیاری از امکانات و نیازهایی که سال‌های سال به نحوی به آن وابسته بودیم، با ابتکار دانشمندان جوان نخبه، شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاه‌های حوزه ارتش فراهم شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش روز سه شنبه در جریان بازدید از نمایشگاه دستاوردهای علمی و فنی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در سیرجان استان کرمان با اشاره به نمایش برخی از این دستاوردها در نمایشگاه اظهار داشت: این مجموعه، نمایشگاهی از امید، نوآوری و نشاط است که از ترکیب مقدس دانشگاه‌ها، شرکت‌های دانش بنیان و نخبگان و نیروی دریایی ارتش تشکیل شده است.

وی افزود: در این نمایشگاه آنچه که نیروی دریایی برای اقیانوس پیمایی در بخش آماد و پشتیبانی نیاز دارد با دست به دست هم دادن ساخته شده و این یک موفقیت بزرگی است که مواردی که ما فکر می‌کردیم امکان‌پذیر نیست انجام شد.

فرمانده کل ارتش عنوان کرد: در دریانوردی بسیاری از موارد را نیاز داشتیم اما به این نیازها عادت کرده بودیم یا فکر می‌کردیم چنین چیزی امکان پذیر نیست که داشته باشیم، اما حالا نه تنها نیازها برطرف شده بلکه به امکانات بیشتر هم دست یافته‌ایم و با این تعامل در بخش‌های مختلف با همکاری نخبگان نیازها برطرف شد تا ماموریت‌های اقیانوسی بهتر با قدرت بالاتر انجام شود.

وی تصریح کرد: جای سپاس به درگاه خداوند دارد و هرکس از ملت ایران که بازدید از این نمایشگاه داشته باشد به طور حتم امیدش بیشتر خواهد شد و امیدواری و شوق آفرینی در هر غرفه‌ای که نگاه می‌کنید نشاط انگیز است که باید به ملت ایران تبریک گفت.

سرلشکر موسوی گفت: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه‌ها و حوزه‌ها این پیشرفت‌ها را دارند و روزبه روز رشد و پیشرفت را در نیروهای مسلح با شکوه تر شاهد هستیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه