اخبار داغ

قدردانی تولیت آستان قدس رضوی از تلاش‌های مخبر

قدردانی تولیت آستان قدس رضوی از تلاش‌های مخبر
تولیت آستان قدس رضوی در پیامی خطاب به مخبر گفت: رفتار خردمندانه، متانت و ایستادگی فداکارانه و صادقانه، پای اعتماد افتخارآفرین رهبر معظّم انقلاب اسلامی بر اداره امور جاری کشور و عدم ورود در عرصه‌های دیگر، الگویی از رفتار مسئولانه و متعهّدانه مدیر تراز نظام مقدّس اسلامی را پیش روی همگان قرار داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ متن پیام حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر عزیز و بزرگوار جناب آقای محمّد مخبر دامت توفیقاته
سرپرست محترم قوّه مجریه
سلام علیکم؛
 
احتراماً، وظیفه ایمانی، انقلابی و انسانی می‌دانم صمیمانه مراتب حق‌شناسی و قدردانی خودم را از تلاش‌ها و مجاهدت‌های ارزشمند و کارآمد جنابعالی چه در دوران شهید جمهور؛ رئیسی عزیز به عنوان معاون اوّل و چه در دوران کوتاه ولی بسیار حسّاس و سرنوشت‌ساز مسئولیت قوّه مجریه ابراز نمایم.
 
رفتار خردمندانه، متانت و ایستادگی فداکارانه و صادقانه، پای اعتماد افتخارآفرین رهبر معظّم انقلاب اسلامی بر اداره امور جاری کشور و عدم ورود در عرصه‌های دیگر، الگویی از رفتار مسئولانه و متعهّدانه مدیر تراز نظام مقدّس اسلامی را پیش روی همگان قرار داد و علاوه بر ایجاد محبوبیّت برای شخص جنابعالی، سرمایه اجتماعی ارزشمند و الگوی شایسته‌ای برای مدیران برجسته نظام اسلامی در میان مردم آفرید.
 
مهم‌تر از همه، جلب رضایت ذات اقدس حق جل و علا اوج سعادت و بالاترین مرتبه کمال بشری است که از رهگذر نورانی عمل خالصانه، خدمت خوب به بندگان خداوند متعال و گذشت و گذشت و گذشت حاصل می‌شود که ان‌شاءالله تعالی شامل حال شما خواهد بود.
 
در جوار ملکوتی و قدسی حضرت ثامن‌الحجج علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیّة والثناء همواره دوام توقیفات‌تان را از ذات اقدس الهی خواستارم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه