اخبار داغ

سالک:

رهبر انقلاب برای تامین مشارکت تدبیر خوبی داشتند

رهبر انقلاب برای تامین مشارکت تدبیر خوبی داشتند
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: مشارکت حداکثری موجب انسجام درونی نظام می شود و پشتوانه بزرگی برای دولت منتخب خواهد بود تا با قدرت در مجامع بین‌المللی حاضر شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد سالک درباره اهمیت میزان مشارکت در انتخابات و تاکیدات رهبری در این زمینه اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب همیشه بر مساله مشارکت حداکثری تاکید دارند. ایشان چهار مولفه برای انتخابات برشمردند یعنی سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت و توصیه داشتند که هم نهادهای مجری هم ناظر و هم جریان‌های سیاسی و مردم به این موارد توجه داشته باشند.

وی  ادامه داد: تاکید رهبری بر لزوم مشارکت حداکثری به این دلیل است که مشارکت می‌تواند موجب اقتدار، قوت و انسجام داخلی کشور شود. دشمنان این کشور از جمله منافقین، آمریکا و رژیم صهیونیستی با استفاده از رسانه‌های خود دنبال کاهش مشارکت در انتخابات بودند اما نتوانستند به اهداف‌شان برسند. اگر مشارکت در این انتخابات کم بود، تمام رسانه‌های آنها خوشحال بودند اما الان اعتراف دارند که مشارکت در انتخابات ایران خوب بود و رهبر انقلاب برای تامین مشارکت تدبیر خوبی داشت.

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مشارکت حداکثری موجب انسجام درونی نظام می شود و پشتوانه بزرگی برای دولت منتخب خواهد بود تا با قدرت در مجامع بین‌المللی حاضر شود و از حقوق کشور دفاع کند. وقتی مشارکت تامین شود، دیگر در عرصه بین‌الملی کسی نمی‌تواند با تحقیر با کشورمان برخورد کنند بلکه همه کشورها می دانند رئیس‌جمهوری در مقابل آنها قرار گرفته است که از درون انتخاباتی رقابتی و مشارکتی پیروز شده و او نماینده همه مردم ایران است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه