اخبار داغ

حمایت‌ها کم است؛

سلیمی: ذهن برنده نتیجه را مشخص می‌کند/ مدال المپیک دست خداست

سلیمی: ذهن برنده نتیجه را مشخص می‌کند/ مدال المپیک دست خداست
المپین تکواندوی کشورمان گفت: مدال المپیک دست خداست و ما هم تلاش خودمان را می‌کنیم. 

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی دانا؛ آرین سلیمی، المپین تکواندوی کشورمان در بازی‌های 2024 پاریس در حاشیه مراسم تجلیل اظهار داشت: خدا را شکر روزهای آخر خوب سپری می‌شود. این نشست‌ها باعث دلگرمی ماست و امیدوارم بتوانیم دل مردم را شاد کنیم. 

او در مورد بازدیدی که وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی تکواندو کرد، بیان داشت: این دیدارها و حضور آنها باعث دلگرمی است. توجه برای ما مهم است و هر چقدر حمایت شویم نسبت به رشته‌های دیگر کم است. ما توقعی نداریم اما هر چقدر حمایت شویم برای رویداد بزرگی مانند المپیک کم است. امیدوارم حمایت‌ها روز به روز بیشتر شود و توقعات مردم را در المپیک برطرف کنیم. 

سلیمی در مورد شرایط خود برای حضور در المپیک پاریس گفت: دو، سه سال است به صورت دائم در المپیک هستم. بعد از کسب سهمیه المپیک یک هفته استراحت داشتم و بلافاصله وارد اردو شدم. یک کمپ ۱۰ روزه در فرانسه داشتیم. ذهن برنده نتیجه را مشخص می کند و باید به ذهنم را تقویت کنم و به اهدافم برسم. فدراسیون خیلی برنامه‌ریزی کرده بود که رنکینگم افزایش پیدا کند. جایگاهم به خاطر محرومیت روسیه تغییر کرد. برای موفقیت در المپیک باید کاملا آماده باشیم اما قرعه نیز مهم است اما من می‌روم که همه را ببرم. حریفانم را می‌شناسم. اولین حریفم از ازبکستان است. او را آنالیز کرده‌ام تا بتوانم شکستش بدهم. 

او در پاسخ به این پرسش که قول مدال می‌دهد یا خیر؟ تاکید داشت: دست خداست و ما هم تلاش خودمان را می‌کنیم.

 

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه