اخبار داغ

دوچرخه آخرین‌مدل دارم؛

لبیب: از المپیکی شدن در 22 سالگی خوش‌حالم/ در مسیر دوچرخه تخصص دارم

لبیب: از المپیکی شدن در 22 سالگی خوش‌حالم/ در مسیر دوچرخه تخصص دارم
المپین دوچرخه‌سواری کشورمان گفت: مسیر ۲۷۲ کیلومتر است و خوشحالم که در این مسیر تخصص دارم.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی دانا؛ علی لبیب، المپین دوچرخه‌سواری کشورمان در بازی‌های 2024 پاریس در حاشیه مراسم تجلیل اظهار داشت: تا آنجایی که می‌دانم از بعد بازی‌های آسیایی تا الان آقای اسدی حمایت خوبی از بنده داشته‌اند، چه از نظر تجهیزات و چه از نظر مسابقاتی که اعزام شدیم سعی کردند که بهترین شرایط فراهم شود. دوچرخه من برای سال ۲۰۲۴ و آخرین مدل است. وزیر هم یک دور با دوچرخه من زدند و خوششان آمد.

لبیب درباره سختی‌هایی که در مسیر المپیکی شدن کشیده، بیان داشت: بعد از بازی‌های آسیایی من در دو مسابقه عنوان چهارمی آوردم و تبدیل به مدال نشد اما خوشحالم که با ۲۲ سال سن نماینده ایران در المپیک پاریس هستم. جزو معدود سال‌هایی است که از دوچرخه سواری ورزشکاری ۲۲ ساله اعزام می‌شود. سختی‌های بسیاری بود و تمرینات طاقت فرسایی را پشت سر گذاشتم. در سال‌های قبل از نظر تجهیزات اذیت می‌شدم اما امسال در سال المپیک شرایط خوب بود و امیدوارم نتایج خوب حاصل شود.

او درباره پیست مسابقه المپیک پاریس نیز گفت: مسیر در داخل شهر است که دور برج ایفل خواهد بود و بسیار تکنیکی است. من تمام تلاشم را خواهم کرد. مسیر ۲۷۲ کیلومتر است و خوشحالم که در این مسیر تخصص دارم و امیدوارم نتیجه خوبی حاصل شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه