اخبار داغ

دیدار رییس فدراسیون انجمن های رزمی با دبیرکل کمیته المپیک؛

هاشمی: از هیچ کوششی در حمایت از رشته های رزمی دریغ نخواهیم کرد

هاشمی: از هیچ کوششی در حمایت از رشته های رزمی دریغ نخواهیم کرد
رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی با حضور در کمیته ملی المپیک با دبیر کل کمیته دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، نشست افشین چگینی با مناف هاشمی پیرامون حضور ۳ رشته این فدراسیون در بازی های داخل سالن آسیا (ایندور گمیز) برگزار شد. در این دیدار رئیس فدراسیون ورزش های رزمی توضیحاتی در خصوص چند رشته ای (مولتی اسپرت) بودن این فدراسیون و فرصت های بازی های داخل سالن آسیا ارائه کرد و افزود: در رقابت های ایندورگیمز ۳ رشته (پنچاک سیلات، سامبو و MMA) از مجموع ۹ رشته حاضر در کاروان ایران تحت پوشش فدراسیون قرار دارد، در این میان انجمن MMA اولین حضورش را تجربه می کند.
وی ادامه داد: حمایت کمیته ملی المپیک از رشته های ورزش رزمی سبب ایجاد انگیزه در ورزشکاران این رشته ها خواهد شد، در حال حاضر نحوه و شرایط برگزاری اردوهای این سه رشته تدوین شده و روند اجرایی شدن را می پیماید.
در ادامه این دیدار هادی چگینی با اشاره به پتانسیل های ویژه ورزش های رزمی گزارش عملکرد این رشته ها را ارائه کرد و ضمن تشکر از کمک‌های همه جانبه کمیته ملی المپیک، خواستار حمایت بیشتر از این رشته ها شد و افزود: در مسیر بازی های داخل سالن آسیا برای مدال آوری این رشته ها از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهیم کرد.
مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک در این نشست ضمن مثبت ارزیابی کردن فعالیت های صورت گرفته در خصوص آماده سازی شرایط اردوها گفت: کمیته ملی المپیک از هیچ کوششی در راستای حمایت از فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی و رشته های تحت پوشش این فدراسیون دریغ نخواهد کرد، ورزش های رزمی دارای پتانسیل خوبی در مدال آوری است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه