اخبار داغ

وسایل تمرین ما قدیمی است؛

الفتی: روزم باشد، نتیجه خوبی در المپیک می‌گیرم/ ژیمناستیک ورزش لحظه‌هاست

الفتی: روزم باشد، نتیجه خوبی در المپیک می‌گیرم/ ژیمناستیک ورزش لحظه‌هاست
المپین ژیمناستیک کشورمان گفت: اگر روز من باشد حتما نتیجه خوبی ثبت خواهم کرد اما فراموش نکنیم که ژیمناستیک ورزش لحظه‌هاست.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی دانا؛ مهدی الفتی، المپین ژیمناستیک کشورمان در بازی‌های 2024 پاریس در حاشیه مراسم تجلیل اظهار داشت: در یک سال گذشته اتفاقات خوبی برای من رقم خورد. اول مدال نقره بازی‌های آسیایی گرفتم و بعد از آن نیز به سهمیه المپیک رسیدم. این خیلی مهم است. اکنون نیز مشغول تمرینات هستم تا با نهایت آمادگی به پاریس بروم.

وی در خصوص شکایت ورزشکار استرالیایی بیان داشت: ورزشکار استرالیایی به سطح مسابقات اعتراض داشت اما مسوولان فدراسیون جهانی سهمیه من را تایید کردند که شکایت استرالیایی در دادگاه ورزش (CAS) راه به جایی نبرد.

المپین ژیمناستیک ایران با اشاره به کمبود امکانات در این رشته گفت: وسایل تمرین ما در حد 30 سال گذشته است و این را نیز به وزیر ورزش و جوانان گفتم. کیومرث هاشمی نیز قول داد تا یک ست استاندارد برای ژیمناستیک وارد شود و این برای نخستین بار است که ما صاحب یک ست خوب خواهیم شد.

الفتی در خصوص نتیجه احتمالی خود در المپیک پاریس خاطرنشان ساخت: حرکاتم با حرکات جهانی یکی است و نتیجه بستگی به نحوه پرش و فرود دارد اگر روز من باشد حتما نتیجه خوبی ثبت خواهم کرد اما فراموش نکنیم که ژیمناستیک ورزش لحظه‌ها و ممکن است یک خطا برنامه یک ورزشکار را تحت تاثیر قرار دهد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه