اخبار داغ

دخترم را نمی‌توانم با خودم ببرم؛

جاور: به المپیک پاریس می‌رویم تا رکوردی تاریخ‌ساز و ماندگار را ثبت کنیم

جاور: به المپیک پاریس می‌رویم تا رکوردی تاریخ‌ساز و ماندگار را ثبت کنیم
المپین قایق‌رانی کشورمان گفت: به پاریس می‌رویم تا یک رکورد جدید و تاریخسازی به ثبت برسانیم که در خاطره‌ها باقی بماند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی دانا؛ مهسا جاور، المپین قایق‌رانی کشورمان در حاشیه مراسم تجلیل اظهار داشت: برای اولین بعد از بازی‌های آسیایی که مدال گرفتیم، توانستیم به عنوان یک قایق دونفره از ایران در المپیک حاضر باشیم. مسیر سختی را پشت سر گذاشتیم. بعد از ۳۲ روز اردوی روسیه تازه به کشور برگشتیم و خوشبختانه شرایط‌ خوبی داریم. به پاریس می‌رویم تا یک رکورد جدید و تاریخسازی به ثبت برسانیم که در خاطره‌ها باقی بماند.

او در پاسخ به این سوال که آیا می‌توانند به فینال A مسابقات برسند؛ گفت: من در ریو تجربه قایق تک‌نفره را داشتم و الان در دونفره هستم. همه تلاش خود را کرده‌ایم؛ مخصوصا اینکه مربی و فدراسیون زحمت زیادی برای ما کشیدند. همه تلاش خود را کرده‌ایم و امیدواریم یک شرایط و نتیجه خوب را داشته باشیم.

ملی‌پوش قایقرانی ایران در پاسخ به این سوال که آیا می‌تواند دخترش را به پاریس ببرد، توضیح داد: متاسفانه من مشکل خارج کردن او از کشور را دارم و نمی‌توانم دخترم را به خارج از کشور ببرم. در این ۱۸ روز هم دخترم باید در ایران بماند. من واقعا این مسیر پیشرفتم را مدیون خانواده هستم و دستبوس پدر و مادرم هستم که خیلی زحمت کشیده‌اند.

او درباره تجلیل از خانواده ورزشکاران نیز گفت: به نظر من اتفاق خیلی خوبی بود. ما هر کاری کنیم آن کسانی که باید دیده شوند گاهی دیده نمی‌شوند. از همه کسانی که این کار را کردند تشکر می‌کنم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه