خواستار کاهش فوری تنش ها در منطقه هستیم

سخنگوی سازمان ملل درباره تنش میان ایران و اسرائیل با تاکید بر اینکه دبیرکل سازمان ملل خواستار خویشتنداری همه طرف ها است، گفت: آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل خواستار کاهش فوری تنش ها در منطقه و بازگشت صلح در …


تشریح جزئیات عملیات وعده صادق از زبان دبیرکل اجلاس بین‌المللی حمایت از انتفاضه

امروز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ نشست تحلیل و بررسی عملیات «وعده صادق» در سالن جلسات دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه مجلس شورای اسلامی برگزار شد.


به دنبال بهبود سطح همکاری آژانس با ایران هستم

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ابراز امیدواری کرد که ظرف هفته‌های آتی بتواند به ایران سفر کند.


جهان در ۴۸ ساعت گذشته بر تنش‌ها در خاورمیانه متمرکز شده است

آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل گفت: در ۴۸ ساعت گذشته، بیشتر جهان بر تشدید تنش ها در خاورمیانه متمرکز بوده و در حال فراموش کردن مردم سودان است.


اسرائیل از ورود ۴۱ درصد از کاروان‌های کمک‌ به شمال غزه ممانعت کرد

سازمان ملل تاکید کرد رژیم صهیونیستی ابتدای ماه جاری میلادی از ورود ۴۱ درصد از کاروان‌های کمک‌رسانی این سازمان به شمال نوار غزه ممانعت کرد.


تلاش سازمان جهانی بهداشت برای انتقال مجروحان غزه به سایر کشورها

مدیر کل منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت ضمن اشاره به اقدامات مناسب وزارت بهداشت ایران در زمینه‌های بهداشتی و درمانی، درباره وظایف سازمان جهانی بهداشت در قبال غزه گفت: از جمله اقدامات ما این است که با سایر کشورها …


دیپلماسی میدان معادلات نشست شورای امنیت سازمان ملل را تغییر داد

واکنش جامعه جهانی به اقدام بازدارنده جمهوری اسلامی ایران در قبال حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق نشان داد دیپلماسی میدان تنها راه توقف زورگویی است.


کمیسر حقوق بشر سازمان ملل متحد خواستار کاهش تنش ها در خاورمیانه شد

ولکر ترک کمیسر حقوق بشر سازمان ملل متحد روز یکشنبه در بیانیه ای در واکنش به پاسخ ایران به تجاوز رژیم اسرائیل به کنسولگری تهران در دمشق سوریه، خواستار کاهش تنش ها در خاورمیانه شد.


گوترش: زمان کاهش تنش فرا رسیده است

شورای امنیت سازمان ملل جلسه خود را برای بررسی اوضاع در منطقه غرب آسیا پس از اقدام تلافی‌جویانه ایران علیه رژیم صهیونیستی آغاز کرد.


دبیرکل سازمان ملل خواستار توقف فوری خصومت‌ها در منطقه شد

آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل در واکنش به حمله ایران به اسرائیل در پی تجاوز این رژیم به کنسولگری تهران در دمشق سوریه، با ابراز نگرانی شدید از تشدید تنش ها در منطقه خاورمیانه خواستار توقف فوری خصومت ها شد.