جنایات اشغالگران مقاومت را متوقف نخواهد کرد

جنبش‌های جهاد اسلامی و حماس در واکنش به شهادت جوان فلسطینی به دست نظامیان صهیونیستی در جنین تاکید کردند که این جنایات مانع مقاومت نخواهد شد و آن را متوقف نخواهد کرد.


اتهام‌پراکنی وزیر خارجه انگلیس علیه ایران

وزیر خارجه انگلیس در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد و در تداوم مواضع مداخله‌جویانه لندن، ادعا‌های حقوق بشری علیه ایران را تکرار کرد.


ارسال محموله ۴۰ تنی بشردوستانه هلال‌ احمر به لیبی

رئیس جمعیت هلال‌ احمر از ارسال محموله ۴۰ تنی بشردوستانه شامل چادر‌های امدادی، پتو، موکت، لوازم بهداشتی و بسته‌های غذایی برای کمک به سیل‌زدگان لیبی خبر داد.


فعلا هیچ پایانی برای جنگ اوکراین قابل رویت نیست

دبیرکل سازمان ملل متحد به خبرنگاران گفت، با توجه به اینکه مسکو و کی‌یف برای دستیابی به اهداف خودشان با زور تلاش می‌کنند، هیچ امیدی برای راه‌حل مسالمت‌آمیز برای جنگ در اوکراین در آینده نزدیک وجود ندارد.


نگرانی سازمان ملل از حملات اوکراین به اهداف غیرنظامی روسیه

معاون دبیرکل سازمان ملل متحد از حملات اوکراین به اهداف غیرنظامی روسیه ابراز نگرانی کرد.


ایران عضو اصلی بریکس شد/ پارامترهای گسترش بریکس

شبکه خبری الجزیره از پیوستن ایران به گروه بریکس خبر داد و به نقل از رئیس‌جمهور آفریقای جنوبی افزود: علاوه بر ایران، با پیوستن آرژانتین، عربستان، مصر، امارات و اتیوپی به‌ گروه بریکس نیز موافقت شده است.


ایران عضو جدید ائتلاف بین المللی بریکس خواهد شد

یک رسانه برزیلی اعلام کرد که ایران در میان اعضای جدید ائتلاف بریکس قرار گرفته است.


افسر آمریکایی: تمام ‌اف‌-۱۶هایی که به اوکراین بدهیم ظرف یک ماه منهدم می‌شوند

افسر اطلاعاتی سابق آمریکا گفت: رئیس جمهوری اوکراین درک نمی‌کند که تامین جت‌های جنگنده اف-۱۶ نمی‌تواند موقعیت نیروهای مسلح کشورش را که متحمل خسارات زیادی در جنگ می‌شوند، تغییر دهد.


سویه جدید ویروس کرونا تهدید بزرگی برای سلامت عمومی نیست

سازمان جهانی بهداشت (WHO) سویه EG.۵ ویروس کرونا را که در حال حاضر در ایالات متحده و چین شیوع پیدا کرده است را از نظر طیف گستردگی انواع سویه‌های ویروس کرونا به عنوان واریانت تحت نظر طبقه‌بندی کرد اما خاطرنشان …


شهادت جوان فلسطینی در حمله شبانه شهرک‌نشینان به رام‌الله

شامگاه جمعه در حمله گروه‌های شهرک‌نشین رژیم صهیونیستی به روستای برقه در جنوب شرق رام‌الله یک جوان فلسطینی به شهادت رسید.