تعرفه فیزیوتراپی در منزل در تمام نقاط تهران

فیزیوتراپی در منزل شامل ارائه خدمات فیزیوتراپی به بیماران در محیط خانه آنها است. این خدمات می‌تواند برای افرادی که به دلایل مختلفی قادر به مراجعه به مراکز فیزیوتراپی نیستند، بسیار مفید باشد.


از کجا لوازم ارایشی عمده بخرم

چند روش مختلف برای خرید لوازم آرایشی عمده در ایران وجود دارد.


روش های فوری برای از بین بردن نفخ شکم

نفخ شکم از مشکلاتی است که به‌دلیل تغذیه نامناسب یا اختلال در سیستم گوارش به‌وجود می‌آید و از این‌رو تکرار مرتب آن، کسب مشاوره از متخصصین سامانه دکترتو را ضروری می‌کند. البته با توجه به آزاردهنده بودن این مشکل بسیاری …


مطالبه بیماران ام اس دزفول اجرای بسته‌های درمانی در این شهر است

رییس انجمن بیماران ام اس دزفول گفت: بسته‌های خدماتی برای بیماران ام اس در کشور تعریف شده که اجرای آنها مطالبه مهم این بیماران از مراکز بهداشتی و درمانی دولتی شهرستان است.


«پرونده‌ خون‌های آلوده» فاجعه‌ای شرم‌آور برای دولت انگلیس است

تحقیقات در مورد پرونده رسوایی استفاده مخفیانه از خون‌های آلوده برای آزمایشات پزشکی در انگلیس نشان می‌دهد مقامات و نظام بهداشت عمومی این کشور، آگاهانه ده‌ها هزار بیمار را از طریق خون و فرآورده‌های خونی آلوده در معرض عفونت‌های مرگبار …


این ضایعه بزرگ در یاد و خاطره ملت ایران خواهد ماند

رئیس‌کل سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران در پیامی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی را تسلیت گفت.


20 نکته بهداشتی که در رستوران ها باید رعایت کرد...

آنچه افراد در رستوران‌ها می‌خورند، با سلامت آن‌ها ارتباط مستقیم دارد؛ بنابراین رعایت بهداشت در رستوران‌ها بسیار حائز اهمیت است و باید در سطح بهداشت فردی، بهداشت محیط و ابزار آشپزی و بهداشت مواد اولیه مصرفی مورد توجه قرار گیرد.


چرا داروهای اعصاب و روان کمیاب شده است

روابط عمومی سازمان غذا و دارو، دلایل عدم دسترسی به برخی از داروهای اعصاب و روان را اعلام کرد.


چگونگی درمان رایگان کودکان زیر ۷ سال / افزایش سطح پوشش بیمه‌ای دندانپزشکی

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: در بحث درمان کودکان زیر ۷ سال فراتر از نظام ارجاع عمل می کنیم چرا که درمان رایگان کودکان را ملاک قرار داده‌ایم.


درمان رایگان کودکان زیر ۷ سال/ بیماران سرطانی رایگان درمان می‌شوند

وزیر بهداشت از هزینه بالای درمان برای بیماران خاص خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌های دولت سیزدهم در آینده نزدیک رایگان کردن هزینه درمان بیماران سرطانی است.