در موضوع مشهد بزرگ‌نمایی شد

سجادی: تخلف در مدرسه فوتبال مشهد هنوز ثابت نشده/ در انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال دخالت نمی‌کنیم

news-details
وزیر ورزش و جوانان در واکنش به اتفاق رخ داده در مدرسه فوتبال مشهد گفت: در این بزرگ‌نمایی شد و طبق اطلاعات موجود، مساله مطرح شده هنوز ثابت نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید سجادی در حاشیه بازدید از تمرینات تیم ملی تیراندازی و تجلیل از تیراندازان در جمع خبرنگاران درباره پرونده تخلف در مدارس فوتبال مشهد اظهار داشت: روز گذشته با مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت‌وگوی مفصلی داشتم. در این خصوص، هنوز موضوعی در ابعاد وسیع‌تری ثابت نشده است. در این راستا پیگیری‌های خود را ادامه خواهیم داد تا اصل این ماجرا مشخص شود.

وی بیان کرد: شکایتی در این قضیه مطرح نبوده، بلکه تنها 2 تا 3 شکواییه به دست حراست وزارت ورزش رسیده. بنا داریم تا پس از جمع بندی لازم، نتیجه گیری و تصمیم نهایی را انجام دهیم.

وزیر ورزش و جوانان همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته شده که این وزارتخانه در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال انتقاداتی دارند گفت: به هیچ عنوان چنین چیزی وجود ندارد و ما نیز در خصوص معرفی سرمربی تیم ملی دخالتی نداریم. در این خصوص در برنامه تلویزیونی پیرامون انتخاب سرمربی تیم ملی نیز به صورت جامع به آن پرداختم. با توجه به زمان موجود و انتخاب سرمربی داخلی موقت با توجه به ادامه دار بودن برگزاری لیگ این رویه به صلاح تیم ملی نخواهد بود.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نظرات