شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:39 منتشر شده در مورخ: 1400/03/10 شناسه خبر: 1739245
گرامی‌مقدم در گفت‌وگو با دانا:

حق مهرعلیزاده است که برنامه‌اش را به نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان ارائه دهد/ باید برنامه کاندیداهای اصلاح‌طلب را شنید

حق مهرعلیزاده است که برنامه‌اش را به نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان ارائه دهد/ باید برنامه کاندیداهای اصلاح‌طلب را شنید
عضو نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان گفت: آقای مهرعلیزاده در حلقه اصلاح طلبی تعریف می شود بنابراین حق او است که بخواهد برنامه های خود را در جبهه اصلاحات ارائه بدهد.

«اسماعیل گرامی مقدم»، عضو نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به نامه محسن مهرعلیزاده به بهزاد نبوی برای ارائه برنامه هایش در نهاد اجماع ساز گفت: نهاد هنوز در این باره تصمیم نگرفته است.

وی با اشاره به اینکه آقای مهرعلیزاده به عنوان یک نامزد تایید صلاحیت شده عضو جریان اصلاحات است گفت: آقای مهرعلیزاده معاون آقای خاتمی و استاندار دوران اصلاحات بوده که سوابق اجرایی روشنی به شمار می رود و در حلقه اصلاح طلبی تعریف می شود بنابراین حق او است که بخواهد برنامه های خود را در جبهه اصلاحات ارائه بدهد.

این عضو نهاد اجماع ساز اصلاحات با اشاره به اینکه جبهه اصلاحات این مسئله را مورد بررسی قرار خواهد داد عنوان کرد: در کمال آزادی و به شکل دموکراتیک هر کسی که می تواند خود را در قالب اصلاح طلبی تعریف کند اصلاحات از او دعوت به عمل خواهد آورد تا برنامه هایش را ارائه دهد.

گرامی مقدم با اشاره به اینکه اشکالی ندارد جبهه اصلاحات برنامه های یک نامزد را بررسی کرده و شنوای آن باشد گفت: باید نشست و دید جبهه اصلاحات چه تصمیمی میگیرد، من یک عضو این جبهه هستم بقیه اعضا هم نظراتی دارند که باید شنید.

این عضو نهاد اجماع ساز خاطرنشان کرد: فکر می کنم حتما نامه آقای مهرعلیزاده در جبهه اصلاحات و مجمع عمومی جبهه به بحث گذاشته خواهد شد.

انتهای پیام/ک

https://dana.ir/news/1739245.html/share
ارسال نظر
نظرات