شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 15:49 منتشر شده در مورخ: 1401/05/04 شناسه خبر: 1885555
عامری در گفت‌وگو با دانا:

فائزه هاشمی و تاج زاده به دنبال فشار بر نظام هستند/ مرز اصلاح طلبان با غیرانقلابی ها روشن نیست

فائزه هاشمی و تاج زاده به دنبال فشار بر نظام هستند/ مرز اصلاح طلبان با غیرانقلابی ها روشن نیست
چهره های نزدیک به جریان اصلاح طلب همچون فائزه هاشمی و تاج زاده برای فشار به نظام مواضعی اتخاذ می کنند که مورد حمایت جریان اپوزیسیون خارج نشین است.

«محمد جواد عامری»، دبیر کل حزب ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اینکه چهره های نزدیک به جریان اصلاحات همچون فائزه هاشمی و تاج زاده این روزها  به رفتارهای رادیکال رو آوردند گفت: چهره های اصلاح طلب با رفتار های تند رادیکالی تلاش می کنند نظام جمهوری اسلامی ایران را تحت فشار قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه در سالهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی جریانات سیاسی کشور به دو دسته چپ و راست تقسیم بندی می شد ادامه داد: بعدها مشخص شد که این نه چپ ها متمایل به مارکسیست های معمول در دنیا دارند و نه راست ها تمایلی به لیبرالسیم غربی دارند بلکه هر دو سلیقه ای هستند که در چارچوب نظام شکل گرفته بودند و بعدها جریان موسوم به چپ در کشور با کارگزاران یکی شد و در انتخابات های مختلف از یک کاندیدای خاص همواره حمایت کرد.

دبیر کل حزب ایثارگران با بیان اینکه در سالهای اخبر رهبر انقلاب در یک تقسیم بندی دقیق فرمودند که در کشور دو گروه انقلابی و غیر انقلابی داریم عنوان کرد: با این تقسیم بندی هم در جریان چپ و هم در جریان موسوم به راست چهره های انقلابی وجود دارند چهره هایی مانند مرحوم دعایی که در جریان چپ گنجانده می شد اما رهبر انقلاب تاییداتی را درباره وی مطرح کردند.

اصلاح طلبان مرز خود را از غیر انقلابی ها جدا نکردند

عامری با اشاره به اینکه جریان اصلاح طلب مرز خود را با از افراد غیر انقلابی جدا نکرده است تاکید کرد: این جریان در فتنه 88 رفتارهایی از خود نشان داد که تماما مورد حمایت رژیم صهیونیسیتی، آمریکا و اپوزیسیون خارج نشین بود اینها اصول اصلی انقلاب را زیر سوال بردند.

این چهره سیاسی با بیان اینکه رفتارهای و اظهاراتی که امروز از برخی چهره های اصلاح طلب همچون فائزه هاشمی یا تاج زاده می بینیم در گذشته نیز بارها اتفاق افتاده و اقدام تازه ای نیست ادامه داد: اینها پیش از این نشان دادند که برای رسیدن به اهدافشان که همان زنده نگه داشتن نام جریان اصلاحات است از خطوط قرمز نظام عبور کردند امروز هم برای زنده نگه داشتن جریان اصلاحات به رفتار های تند رادیکالی متوسل شدند به طوری که براندازان خارج نشین از این اقدامات ابراز رضایت دارند.

عامری با اشاره به اینکه امثال تاج زاده به دنبال آن هستند تا با چیدن یک سناریو خود از صبر نظام سوء استفاده کرده و مثلا به زندان بیفتند عنوان کرد: زندان هم برای اینها هتل است چون هدفشان فقط ضربه زدن به نظام است.

دبیر کل حزب ایثارگران با اشاره به اینکه بزرگترین آفت این جریان گمراه کردن مردم است ادامه داد: جریان اصلاح طلب به اسم اینکه دوستدار و دلسوز مردم است از تحریم ها علیه ملت ایران و فشار های اقتصادی به مردم حمایت کرد در حالی که وقتی دولت مورد حمایت آنها روی کار بود در رفاه و آسایش کامل زندگی می کردند و هیچ گاه برای رفع معضلات اقتصادی مردم از دولت مطالبه نکرد.

 

نویسنده: فاطمه کرمانی

https://dana.ir/news/1885555.html/share
ارسال نظر
نظرات