بیانیه انجمن صنفی مدیران رسانه در پی عروج ملکوتی رئیس جمهور

در پی عروج ملکوتی و شهادت گونه خادم الرضا رئیس جمهور مردمی و انقلابی ایران اسلامی، انجمن صنفی مدیران رسانه بیانه ای صادر کرد.


نویسنده ایرانی در آستانه ثبت رکورد جهانی ۷ هزار یادداشت طی ۳۲ سال

نویسنده ایرانی در آستانه ثبت رکورد جهانی ۷ هزار یادداشت طی ۳۲ سال قرار دارد.


سردار سلامی: رسانه‌ها در میدان جنگ نقش اول را بازی می‌کنند

دومین روز اختتامیه جام رسانه امید با هدف ایجاد امید آفرینی و نشاط در کشور،در سالن همایش‌های دانشگاه انقلاب اسلامی تهران با حضور اصحاب رسانه و مسئولان کشوری و لشگری برگزار شد.


 اختتامیه «جام رسانه‌امید» با حضور رسانه‌های داخلی و بین‌المللی برگزار شد

 روز اول اختتامیه جام رسانه‌امید که رویدادی باهدف امید آفرینی و نشاط در کشور بود به همت بسیج رسانه در سالن همایش‌های دانشگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد.


آینده زیست‌بوم خانواده در عصر هوش مصنوعی

همزمان با هفته ملی جمعیت و خانواده همایش خانواده «آینده زیست‌بوم خانواده در عصر هوش مصنوعی» روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه برگزار می شود.


ارزیابی نگاه مردم به عملیات افتخارآمیز وعده صادق از دیدگاه هنری

مسئول سازمان بسیج هنرمندان گفت: هدف از برگزاری این رویداد «وعده صادق در آینه هنر» این است که ارزیابی کنیم هنرمندان نسبت به عملیات وعده صادق چه دیدگاهی دارند.


پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سیزدهمین جشنواره نشریات دانشجویی

محمدمهدی اسماعیلی در پیامی به سیزدهمین جشنواره نشریات دانشجویی، ضمن تاکید بر نوآوری و درک درست از شرایط امروزی رسانه‌ها با طرح پیشنهاد بازبینی و به‌روزرسانی اسناد و متون حقوقی گذشته، آین اقدام را در راستای به رسمیت شناخته شدن …


پاسداشت ادبیات، شعر و موسیقی اصیل ایرانی در شبکه آموزش

مدیر شبکه آموزش سیما در دیدار با مدیر دفتر شعر و موسیقی و سرود به اهمیت پرداختن تخصصی به ادبیات فارسی، شعر و موسیقی تاکید کرد.


فتنه‌های بسیاری را پشت سرگذاشتیم تا به وعده صادق رسیدیم

یک فعال رسانه‌ای گفت: فتنه های بسیاری را پشت سرگذاشتیم تا به وعده صادق رسیدیم. اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران ما را تا به امروز یاری کرده است.


رادیو صدای لحظه‌هاست

آیین افتتاحیه سومین دوره مستند رادیویی پژواک با حضور علی بخشی‌زاده معاون صدای رسانه ملی، مدیران شبکه‌های رادیویی، گویندگان و اصحاب رسانه در ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.