جبلی: تعامل بین رسانه ملی و دولت سیزدهم بی سابقه بود

رئیس سازمان صدا و سیما در آخرین جلسه هیات دولت با بیان این که ما از ظرفیت‌های قانونی تعامل بین رسانه ملی و دولت حداکثر استفاده را کردیم گفت: این حجم از استفاده از ظرفیت‌های قانونی در تمام دولت‌های گذشته …


پخش مداحی‌های جدید در برنامه رادیویی «شور شیدایی»

برنامه «شور شیدایی» با هدف اقامه عزای سیدالشهدا، ترویج عزاداری صحیح و ارائه الگوی عزاداری درست تا پایان ماه محرم روی آنتن می‌رود.


اعمال معیارهای واحد در تلویزیون، سینما و شبکه نمایش‌خانگی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برخی می‌گویند اگر سختگیری شود این آثار در سکوهای خارجی به نمایش در می‌آید؛ در حالی که در چنین شرایطی خانواده ایرانی می‌داند که آن اثر مورد تایید حاکمیت دینی نیست ولی وقتی مهر …


«سلمان فارسی» به فصل دوم می‌رسد/ اهمیت بخش «ایران» برای میرباقری

تهیه کننده سریال «سلمان فارسی» خبر داد که دکورهای این سریال در فصل ایران باستان به گونه‌ای آماده می شود که می توان آن‌ها را برای فصل دوم این سریال یعنی قصه شخصیت سلمان فارسی به کار گرفت.


«پایتخت ۷» هنوز در انتظار کلید خوردن است

در حالی که همچنان خبری رسمی از کلید خوردن هفتمین فصل از مجموعه «پایتخت» به گوش نرسیده، شواهد حاکی از آن است که این سریال در مرحله پیش تولید به سر می‌برد و ظرف هفته‌های آینده تصویربرداری‌اش آغاز خواهد شد.


پخش مستند «حیات وحش اروپا» از فردا

مستند «حیات وحش اروپا» دوشنبه ـ اول مرداد ماه ـ حوالی ساعت ۲۱ از قاب شبکه پایتخت پخش می‌شود.


پرطرفدارترین قطعه های حسینی را از رادیو محرم بشنوید

یکی از تهیه کنندگان رادیو محرم بیان کرد مردم درتماس های تلفنی با 162 تاکید دارند آخرین قطعات صوتی محرمی و حسینی و قطعه های خاطره انگیز از رادیو محرم پخش شود.


پخش انیمیشن مبارزان کهکشانی از امروز

اولین قسمت از انیمیشن «مبارزان کهکشانی» در ژانر ماجراجویی امروز شنبه، ۳۰ تیرماه ساعت ۱۴ از شبکه تهران روی آنتن می‌رود.


بررسی راهکارهای گسترش همکاری‌های رسانه‌ای بین ایران و تایلند

عباس محمدنژاد مدیرکل امور بین‌الملل سازمان صدا و سیما، که برای شرکت در نشست اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا-اقیانوسیه در تایلند حضور دارد با ناصرالدین حیدری، سفیر جمهوری اسلامی ایران، دیدار و گفت‌وگو کرد.


فیلم‌های سینمایی امروز تلویزیون (جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳) +زمان پخش

تلویزیون برای امروز، ۲۹ تیر ۱۴۰۳، سیزده فیلم سینمایی در نظر گرفته است.