رگبار و رعد و برق در برخی نقاط کشور/ شهرکرد و اهواز سردترین و گرمترین مراکز استانی

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعدوبرق در برخی استان‌ها و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در بعضی نقاط کشور خبر داد.


رسانه‌ها مظاهر هنر هویتی و صنایع دستی را معرفی کنند

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با تاکید بر ضرورت آشنایی مردم با مظاهر هویتی منطقه خود، گفت: رسانه‌ها مظاهر هنر هویتی و صنایع دستی را معرفی کنند.


ساعات بازدید از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تغییر کرد

ساعات بازدید از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در فصل گرما در راستای مدیریت بهینه مصرف برق تغییر کرد.


وزش باد و دمای ۳۷ درجه در انتظار تهران/ شمال بارانی می‌شود

بر اساس گزارش هواشناسی کمربند شمالی کشور از امروز تا اواسط هفته پیش‌رو، بارانی خواهد بود و در استان‌های مرکزی و جنوبی، وزش باد همراه با گرد و غبار پیش‌بینی می‌شود.


اجرای مرحله جدید پویش «مرهم زائر»/ داروهای سالم و مصرف نشده را به هلال احمر اهدا کنید

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از آغاز مرحله جدید پویش «مرهم زائر» خبر داد و گفت: در این پویش، هموطنان می‌توانند کمک‌های نقدی و دارویی خود را برای استفاده در مراسم پیاده روی اربعین به هلال احمر اهدا کنند.


احتمال وزش باد شدید در استان تهران طی ۵ روز آینده

اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به احتمال وزش باد شدید طی ۵ روز آینده هشدار داد.


پیش‌بینی بارش‌های رگباری و تگرگ در برخی استانها طی دو روز آینده

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از رگبار باران در برخی استانهای کشور طی دو روز آینده خبر داد.


کیفیت «ناسالم» هوای تهران برای گروه‌های حساس‌

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم‌اکنون (۲۸ تیر) در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.


رگبار و رعدوبرق در برخی استان‌ها طی ۵ روز آینده

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی نقاط کشور و ووقوع رگبار و رعدوبرق در برخی استان‌ها خبر داد.


کیفیت هوای پایتخت قابل قبول است

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۷۳ قرار گرفته و وضعیت هوای تهران قابل قبول اعلام شده است.