۱۱ اسفند امسال دو انتخابات مهم برای تعیین سرنوشت کشور باعث شده است تا «مهربانوی گلستان» از طریق برنامه رادیوی استانی به رسالت جهاد تبیین بپردازد.

زمین‌گیر شدن ناوگان هوایی در کرمانشاه؛ پروازهای کیش و مشهد هم پر!

هرروز قسمت جدیدی از چالش‌های فرودگاه اشرفی کرمانشاه رونمایی می‌شود و اين بار هم نوبت حذف به پروازهای به مقصد کیش و مشهد رسید.


سواد رسانه ای جنگ

سواد رسانه ای ابزار مهمی برای ارتقای صلح و ثبات در کشورهای درگیر بحران و جنگ است.


اقدامات «جزیره‌ای» در جزیره آشوراده

با وجود اینکه جزیره آشوراده تحت سیستم‌های مدیریت یکپارچه است؛ اما اقدامات جزیره‌ای باعث شده رفتارهایی خارج از عرف مسئولان دولت سیزدهم را شاهد باشیم.


سومین کنگره ملی شعر «حضرت مادر» در اصفهان آغاز شد

رئیس‌ دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با با بیان اینکه فراخوان سومین کنگره ملی شعر «حضرت مادر» امروز و هم‌زمان با ایام فاطمیه در اصفهان آغاز شده است، گفت: اختتامیه کنگره هم‌زمان با ایام ولادت حضرت زهرا (س) برگزار خواهد شد …


چالش‌های جدی زیست‌محیطی کرمانشاه

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان کرمانشاه نابه‌سامانی‌های رودخانه قره‌سو و وجود هفت هزار چاه غیرمجاز را اصلی‌ترین چالش‌های زیست‌محیطی کرمانشاه برشمرد.


قروه و دهگلان در مسیر سیراب شدن

سد مخزنی قوچم با ظرفیت بالغ بر ۷۰ میلیون مترمکعب، آب شرب و صنعت شهرستان‌های دهگلان و قروه را تأمین خواهد کرد.


ترویج ٣٠‌ساله «فرزند کمتر» ایران را در تله جمعیتی گرفتار کرد

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: تبعات رواج ٣٠‌ساله شعار «فرزند کمتر زندگی بهتر» در کشور این است که امروز در تله جمعیتی گرفتار شده‌ایم.


رقابت نفس گیردر 72 ساعته برای شناسایی نخبگان حوزه دیجیتالی پایتخت/ تشکیل دبیرخانه دائمی رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج تهران بزرگ

سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج تهران بزرگ از روز چهارشنبه ۸ آذرماه به مدت سه روز در تهران در رشته‌های پویانمایی، بازی‌های ویژه تلفن همراه و نرم‌افزار‌های موبایلی برگزار و از نفرات برگزیده تجلیل شد.


قطب پرورش شترمرغ در جنوب شرق کشور

شمال سیستان و بلوچستان به دلیل اقلیمی که دارد بهترین قطب پرورش شترمرغ در کشور به شمار می‌رود.


از لزوم ارتقا جاده رودبارجنوب_جازموریان تا ایجاد مدارس شبانه‌روزی در شهرستان

شهرستان تازه تأسیس جازموریان در عرصه شاخص‌های توسعه و عمرانی از سطح نرمال کشور عقب است که برای ارتقا در این زمینه، همت والای مسئولان استانی و کشوری را می‌طلبد.